Ocena wątku:
jakiej mapy używacie ??
30-12-2012, 19:38
Post: #31
RE: jakiej mapy używacie ??
witam rowniez mam MIO od paru lat i sobie chwale bo kawalek europy zjezdzilem i nienazekam i mam obecnie mam mapke wgrana 6. 10 auto mapa i dobze chodzi bez zastrzezen i ma tez pozycje gps z wspolzenymi geograficznymi po wpisani doprowadzi pod dzwi .pozdrawiam
Reklama

30-12-2012, 21:44
Post: #32
RE: jakiej mapy używacie ??
Witam . Ja używam darmowej nawigacji w Nokii . Aktualizacje ściągam za free z internetu. Najważniejsze , że jestem z niej zadowolony. Ma swoje minusy ale to , że jest całkowicie legalna i za free przeważa zdecydowanie. Jeżdżę z nią po całej Europie i działa bez zarzutu. Zawsze jak do tej pory doprowadziła mnie bezbłędnie do celu. Ważne aby w konfiguracji ustawić aby pozycję określała TYLKO z satelit bo pomaga sobie nadajnikami przez internet. Inna sprawa to "dokładność" map . Niestety mapa działa w oparciu o dostarczone mapy a , że w geodezji "polne" drogi mają nazwę ulicy to przy najkrótszej trasie kieruje nas na takie . Trzeba zresztą jak przy każdej innej myśleć.
31-12-2012, 11:54
Post: #33
RE: jakiej mapy używacie ??
Teraz trzeba zrobić sondę, kto zapłacił 100zł za oryginalną AMSmile)
Swoją drogą jakiś czas się pogniewałem na AM odkąd się przesiadłem na tel z androidem zamiast z windows mobile, AM na androida w końcu zrobili ale brakuje kilku przydatnych funkcji i sposób rozliczenia przestał mi odpowadać... w starej opcji raz kupiona licencja byłą wieczysta, tylko po roku nie można było jej aktualizować, teraz płaci się na rok, to działa rok i koniec. Po mojemu trochę pchanie do piractwa, chociaż podobno android został stworzony dla piraceniaSmile
Reasumując- też się podepnę pod opinię, że nic lepszego od AM nie wymyśliliSmile mimo, że jak większość, która wie co to tomtom i igo, bawiłem się różnymi programami jeszcze za czasów jak navi na WM były górą, teraz już powoli przestają być na topieSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
31-12-2012, 12:55
Post: #34
RE: jakiej mapy używacie ??
piractwa sie nie boje. Bo na mio mam tak zrobione ze wyciagam karte pamieci i w tym momencie nawigacja staje sie taka jak przed crackowaniem. Tak wiec kontrola to ja szybko wyciagam karte pamieci i moga mi naskoczyc.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
31-12-2012, 17:01
Post: #35
RE: jakiej mapy używacie ??
a propo ,piractwa jak mam orginalną płyte nawiVW(2010-2011) ale jest porysowana i nie chce mi czytać,skopiowałem sobię,najnowszą wersje (2011-2012r)to chyba moge sobie używac?,wrazie kontroli pokarze że mam orginał,i będzie git
31-12-2012, 18:16
Post: #36
RE: jakiej mapy używacie ??
tak. Mozesz posiadac kopie zapasową bo nie jest istotna zawartosc tylko fakt taki ze masz licencje. Tak jak plytki np w windą XP nie jest wazne wypalenie plyty a sam klucz- haslo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
31-12-2012, 18:39
Post: #37
RE: jakiej mapy używacie ??
Dzięki Paweł za informacje,to moge się wozić,do siego roku,pozdrawiam was
09-03-2013, 20:40
Post: #38
RE: jakiej mapy używacie ??
Po odmowie współpracy mojej starej Noki Big Grin zostałem zmuszony do zakupu nowej nawigacji.Wybór padł na tomtoma via130 posiada kilka funkcji które zadecydowały o tym wyborze. Jest dożywotnia gratisowa aktualizacja map,działa jako zestaw głośno mówiący i sterowanie głosowe.Po kilku wycieczkach po okolicy dokładność jest dobra i mapy są aktualne



09-03-2013, 23:00
Post: #39
RE: jakiej mapy używacie ??
Jako ze jestem kierowca zawodowym i od czasu do czasu bujam sie po europie to jak narazie przetestowany sprzet chodzi tu glownie o drogi bez zakazu TIR to urzadzenie Lark 50.3 i mapa IGO po polsce Auto Mapa 6.10 na Mio P550 pozdrawiam Big Grin
10-03-2013, 00:10
Post: #40
RE: jakiej mapy używacie ??
U makaronów nie radzę używać nie orginalnych programów bo ich policja skarbowa jest na to bardzo uczulona i lubią sobie posprawdzać nawigacje albo lapki podczas kontroli







Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RNS 315 - ktoś rozpracował mapy mwlodarc 7 4,221 12-02-2020 19:30
Ostatni post: wesol
  [Sharan II] RNS510 nowe mapy dj_zuczek 2 2,105 18-05-2017 11:03
Ostatni post: dj_zuczek
  szukam mapy polski do nawigacji mcd amma 4 11,899 24-12-2012 20:11
Ostatni post: MGalaxy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name