Ocena wątku:
4Motion - nie działa, pompka wymieniona i dalej błąd
28-01-2024, 15:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2024 15:34 przez ufolz.)
Post: #1
4Motion - nie działa, pompka wymieniona i dalej błąd
Powitać po długiej przerwie..
Nastąpił problem w moim Shariku, problem z 4Motion. chciałem wymienić olej w Haldex 5gen. i przed wymianą po podłaczeniu do kompa okazało się że nie działa.. wiec co zrobiłem, na śnieg i zadek.. na poważnie nie działa tylko przód mieli. Błąd pompki Haldexa. z załacznika.
Wiec zakupiona pompka, olej i do mechanika. wymiana pompki, zalany nowy olej, nawet mówi że czysty olej był. założona nowa pompka, zaadoptowana, testowana i w drogę. pierwszy obrót kół i dalej ten sam błąd.. Podpowiem że auto nie pałowane. po skasowaniu próbie ruszenia pojawia się ten błąd..
Prośba kto w okolicach Łodzi zajmnie się tematem bo jeden z renomowanych mechaników się poddał.. Komputer pokazuje cały czas błąd pompki..
Prośba o pomoc gdzie i czy da radę to naprawić czy serwis Bednarek mnie czeka.. Sad


Załączone pliki Miniatury
   
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name