Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6000 CD a Sharan mk1
#1
Czy da się zamontować radio Forda 6000 CD do "dziury" w Sharanie mk1? Wtyczki podłączeniowe wiem ze będą pasowały. Interesuje mnie czy ładnie się wkomponuje w otwór. Oczywiście po zdemontowaniu dolnej "półeczki"Smile
Odpowiedz




#2
W necie widzę, i owalne kształty i kwadraty proporcji 2din, jeśli chodzi Tobie o tę drugą wersję kształtu to jest normalnie możliwość zamontowania tego radia po uprzednim zdemontowaniu półki pod radiem. Nie wiem jak będzie z kostką, ale nie powinno być większego problemu Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#3
Chodzi mi o ten starszy typ radia co można było wypiąć panel z cyframi (2345)
Odpowiedz
#4
no to jeśli chodzi o ten starszy typ, to powiem szczerze, że według mnie może być ciud rzeźby, żeby to jakoś ładnie wkomponować, ale widziałem ten nowszy typ za 250zł, więc to nie jest w sumie wysoka cena za takiego radio i warto przemyśleć to moim zdaniem
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#5
Arrow, szef pyta czy się da, a Ty mu odpowiadasz że warto bo cena niska.
Pozdrawiam Tommi, Rybnik
http://www.pomocdrogowa.rybnik.pl/
Odpowiedz
#6
(05-01-2012, 08:19)sp9wlc napisał(a): Arrow, szef pyta czy się da, a Ty mu odpowiadasz że warto bo cena niska.

A no faktycznie, przepraszam Smile. Więc, według mnie da się, ale może być problem z fakty owalnego kształtu radia i wtedy z wykończeniem tego, żeby złapać pełną estetykę.
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz




#7
no i o to własnie mi chodziło Smile Czyli wstawiam gamme Big Grin
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radio 6000 FORD nie odpala kotlet 0 1,727 23-10-2011, 22:27
Ostatni post: kotlet

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości