Ocena wątku:
Stop przekręcaniu liczników samochodowych
12-02-2012, 16:19
Post: #21
RE: Stop przekręcaniu liczników samochodowych
Witam. Ja kupiłem swoją Alkę w czerwcu 2011 r. W momencie kupna auto miało 316.000km rocznik 2000r. Także nie ma sie co łudzić, auta 11 letnie mają takie przebiegi. Co najlepsze wiem że moja Alka ma oryginalny przebieg, bo odkupilem go od Chrzestnej która mieszka w Belgii. Auto kupione w salonie, I właściciel, nigdy nie bity, raz porysowany. Wersja Gran Via! Normalnie Moje DzieckoSmileSmile
Reklama

12-02-2012, 16:36
Post: #22
RE: Stop przekręcaniu liczników samochodowych
tak jak pisalem juz wiele razy. pamietam z ekuzyn sprowadzal auta kilka lat temu i zamiast sobie jakiegos z zagranicy przytargać to kupił tu unas w Polsce alhambre z przebiegiem 270-280 tys km. Miala wtedy coś kolo 5 lat wiec jeszcze ja ubezpieczył w AC. Auto nasz krajowe z ksiazkami i faktyrami od jakiegoś ziomka ze Swinoujscia chirurg czy cos w tym stylu. Byly nawet adnotacje ze w Hiszpanii cos tam nawet naprawiali na wakacjach. Kuzyn unas doturlal przez nieduzy czas poł bańki i poszla dalej. Oczewisice przebieg skrecony na dwiescie z hakiem a w realu bylo 800 tys km. Faza niezla. Ludzi emysla ze auto to sie skreca o 50 czy 100 tys a czasami jak widac i pol bańki.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-02-2012, 00:06
Post: #23
RE: Stop przekręcaniu liczników samochodowych
średnia przebiegu w Niemczech to 35-40 tys rocznie to łatwo obliczyć ile auto może mieć.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name