Ocena wątku:
Zagłówek dla dziecka
27-12-2011, 14:54
Post: #1
Zagłówek dla dziecka
Witam szukam zagłówka na fotel dla dziecka Chodzi mi o oryginalny zagłówek do fotela z wbudowanym fotelikiem dziecięcym tzw kołnierz lub zagłówek boczny wg instrukcji Może ktoś z was posiada takowy a już nie potrzebuje to chętnie bym odkupił za rozsądne pieniądze
Reklama

27-12-2011, 18:48
Post: #2
RE: Zagłówek dla dziecka
klik1
klik2

Niestety to towar deficytowy i drogi. na forum znalazloby sie czyba z pół tuzina osób co by chcialo zakupić takie cacko. Ja takze sie zaliczam do nich.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-12-2011, 18:57
Post: #3
RE: Zagłówek dla dziecka
Wiem że drogi Z ciekawości dzwoniłem dzisiaj do seata we wrocławiu i mi gość powiedział za nowy w serwisie prawie 500 zł to az się za głowę złapałem Pozostaje chyba jednak allegro
27-12-2011, 19:32
Post: #4
RE: Zagłówek dla dziecka
Wyciac z gąbki i dac do obszycia to by było chyba najtaniej. Nie wiem czy nawet nie wartałoby sie zastanowic nad taką opcją.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-12-2011, 20:40
Post: #5
RE: Zagłówek dla dziecka
za 110 zł czasem na allegro można znaleźć.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
27-12-2011, 20:42
Post: #6
RE: Zagłówek dla dziecka
Jak będę miał chwilę to podjadę do tapicera samochodowego i się zapytam ile by takie coś kosztowało u niego i zobaczymy czy się opłaca samemu bawić czy lepiej kupić na allegro
27-12-2011, 22:58
Post: #7
RE: Zagłówek dla dziecka
Na Allegro można taniej znaleźć, ale trzeba trochę tam siedzieć i obserwować i jak się coś tanio pojawi to od razu kupować. Ja niedawno kupiłem taki zagłówek za 64 zł z przesyłką. Zrobić samemu z gąbki można, ale trzeba go usztywnić w środku, aby jak dziecko się oprze to żeby trzymał jego główkę.



VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
17-03-2012, 22:35
Post: #8
RE: Zagłówek dla dziecka
Ostatnio na alledrogo widzialem fotel kompletny, z zaglowkiem, podnozkiem, pasami ukrytymi w oparciu. Po prostu komplet. Za cos ok 200 zl. Juz zaluje ze sie zgapilem..., nalezalo wziąć nawet na zapas.
...a dzis sam chętnie przyjme dwa takie fotele, kompletne.



Alhambra Allrad Sport 1,9 TDI 4Motion
Subaru Justy 1,3 4WD 1996 (do zabawy Wink)




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name