Ocena wątku:
Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
25-11-2011, 15:44
Post: #1
Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Pomysłowość ludzka nie zna granic, także jeżeli chodzi o zmuszanie auta do jazdy za wszelką cenę. Zobacz, z czym kierowcy zjawiają się na stacjach kontroli pojazdów.
Jazda z pękniętym przewodem hamulcowym, ze startymi niemal do zera klockami i tarczami hamulcowymi, czy z prowizorycznie naprawionym zawieszeniem - takie "błahostki" nie zaprzątają uwagi niektórym właścicielom samochodów.
Dowodem są zdjęcia ze stacji kontroli pojazdów, do których zgłosili się kierowcy, chcąc dostać pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym.

źródło i więcej foto : http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie...ch,1723211



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Reklama

26-11-2011, 12:07
Post: #2
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Jak mawia mój mechanik " skończ z dziadostwem ! skręć na druta " ;-)
28-11-2011, 10:29
Post: #3
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Prawda tak że większość tych napraw była pewnie zrobiona w 'warsztacie' a mechanik skasował za nową cześć Smile
28-11-2011, 11:57
Post: #4
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
mnie najbardziej podoba się fotka Opony normalnie dzieło sztuki



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
28-11-2011, 19:08
Post: #5
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
powiem tak. Bywa roznie i swiadkiem byłem jak handlaż przywiózł auto gdzie panewki stukaly na wale taki byl luz. Trzeba byl cos wymyslic tak na sztuke i najlepsza sie okazala żyletka w miejsce gdzie mamy panewke. Auto bedzie łądnie chodzić. Jakiś czas. Albo sie robi pozadnie albo sie robi partyzantke.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-12-2011, 14:12
Post: #6
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Ja wiem po sobie Smile szukałem dobrego mechanika w moim mieście (i nadal szukam) i wiem że większość to magicy, mówią że zrobią a gówno robią. Jeden na cieknącą chłodnice proponował mi naprawę za 150 zł bez wymiany i nie było to lutowanie Smile kolejny na problemy ze skrzynią kazał mi jechać na szrot i kupić nową używkę Smile a np. mojej znajomej która nie zna się na samochodach właśnie porobili tak na druty cały wydech wydało się przy zmianie opon Smile
03-12-2011, 12:29
Post: #7
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
ciężko w TST i okolicy , trzeba kombinować żeby nie wpaść w łapy partacza . ale jest parę osób którym oddaję mojego [...] w ręce ;-)
03-12-2011, 17:09
Post: #8
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
no to zapraszam do działu polecam z nimi Big Grin a ja skorzystam Smile
03-12-2011, 18:39
Post: #9
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Ogólnie ciężko polecić jakiś warsztat każdy ma jakieś +i- . Moimi autami latam za granicę więc raczej szukam odpowiedzialnych mechaników, hmm przez milion njaechanych kilometrów nie wracałem na lawecie
21-02-2012, 18:31
Post: #10
RE: Druciarstwo Polaków! Takie auta jeżdżą po drogach!
Popełniłem kiedyś błąd młodości. Giełda i piękny maluszek 6 letni. Ekipa kupująca 5 osób. Kupiony po dzwonie, błotnik z jednej strony nowy typ z drugiej stary.Słupek pogienty, numery wspawane i zasmarowane pędzlem w kolorze podobnym, przebite koło zapasowe, padnięty aku, opony łyse, żaden licznik nie chodzi,rozwalone przeguby, zatarte panewki, biegi bez zgrzytania tylko do przodu...SZROT i ja za to zapłaciłem.I robiłem to w 3 czy 4 warsztatach. U kolegi z pracy gdzie jeździłem z 0,7 i kurczakiem co 2 dni.Nie poleciłbym nikogo.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe auta policji Scrappy 20 10,786 22-06-2018 10:21
Ostatni post: Czerwony

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name