Ocena wątku:
Chińska podróba w znanej sieci sprzedaży części .
27-03-2018, 14:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2018 14:23 przez wossi_2008.)
Post: #1
Chińska podróba w znanej sieci sprzedaży części .
Witam wszystkich .
Chciałem napisać kilka zdań na temat sprzedawanych w sklepach ogólnopolskiej sieci z częściami zamiennymi czujników ciśnienia doładowania 038 906 051 C jakie są instalowane w naszych samochodzikach a na pewno we wszystkich pow. 2006 r.
Udało mi się nabyć taki i zamontować u siebie w alhambrze niestety skutek był opłakany . Brak turbiny podczas jazdy w górach to strach w oczach i narażanie się na joby z ust innych na drodze gdzie wyprzedzać nie ma jak a ja wlokę się pod górkę 40 km/h. Ale wróćmy do czujnika jest na oko taki sam jak oryginał jest sprzedawany w opakowaniu , które też wygląda na oryginalne ale wszystko to efekt misternej pracy fachowców z dalekiego wschodu. Mechanik który wymieniał nieszczęsny czujnik sam doszukał się różnic ale ocenił pracę chińskich fachowców na " niezłą podróbę " . Czujnik BOSCHa kupiłem w sieci inter.........rs i dobrze że zachowałem rachunek . Reklamacje uznali bez mrugnięcia okiem więc nie wiem czy sprzedaż mojego czujnika była " z pod stołu" czy oficjalna ????. Jak będziecie nabywać podobne proszę bierzcie rachunki kasowe. Na moich fotkach zamieściłem zaznaczone na czerwono różnice między podróbą i oryginałem na którym nic nie zaznaczałem .
Pozdrawiam wszystkich :-)


Załączone pliki Miniatury
               



AFN,AFN,BRT
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Chińska podróba w znanej sieci sprzedaży części . - wossi_2008 - 27-03-2018 14:20

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy grzesiekm 4 8,987 12-10-2014 17:41
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name