Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukryte odcięcie zapłonu - gdzie zamontować/w co się wpiąć
#1
Witam
Bardzo prosze o pomoc potrzebuję schemat lub opis wiązki podłączonej do zbiornika paliwa .Chcę zrobić przerwę w obwodzie żeby zamontować
blokadę .Chodzi o tę wiązke która przechodzi przed siedzeniem prawym
tylnym pod samochód do zbiornika .jeśli ktoś ma taka mozliwosc bardzo prosze o pomoc Wojciech.
Odpowiedz




#2
Jesli chcesz odcinać pompkę paliwa to potem pozostanie ci błąd w komputere a z dużym prawdopodobiestwem także check engine na wyświetlaczu . I co potem podłączenie pod VCDSa i ciągłe kasowanie ???? Huh


Odpowiedz
#3
Nie wiem też czy odcięcie pompki podającej spowoduje też brak odpalenia silnika. Wiele aut diesla na systemie CR nie posiada seryjnie takowej pompki.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
Rozumiem ale przecież po autem idzie wiązka przy zbiorniku
z kilkoma przewodami chodzi mi o to czy ktos ma schemat tej wiązki jakie tam idą sygnały lub zasilanie poprostu który kabel przeciac zeby auto nie odpaliło lub zgasło po chwili pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Toż ci mówię że odetniesz wszystkie i pojedziesz dalej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
Ale ty mówisz czy wiesz ze tak jest bo po przecieciu czerwonego w tej wiązce kabla auto nie odpala wiec jak to tak naprawde jest
Odpowiedz




#7
Można że mieć trochę ciężej ale chyba powinno odpalić. Odpalają tak ople i nasze sga co prawda na pompowtryskach. Czasem potrafił nieodpalic lub zgasnąć na drodze jak w baku mało paliwa było.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#8
Temat zakończony juz sobie poradziłem.
Odpowiedz
#9
Witam.

Forum polega na tym, że nawet, jak nie otrzymasz satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, a znajdziesz rozwiązanie, to wypadałoby się nim podzielić, a nie na "bezczelnego" jeszcze pisać, że sobie poradziłem ale nie powiem jak. Z takim podejściem nie pozostaje nic innego, jak tylko "pożegnać" forumowicza.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Panowie przymierzam się do zamontowania u siebie ukrytego przycisku, bez skasowania którego nie można odpalić samochodu.
Dodam, że taki patent miałem kiedyś w Golfie III i sprawdził się, rozwalili zamek w drzwiach, rozwalili stacyjkę i poszli sobie Cool
I tu moje pytanie jaki obwód przerwać w Sharanie 2.0TDI CR z keyless, żeby nie wywalały błędy? Czy po tym jak samochód wykryje kluczyć podaje już gdzieś napięcie zanim nacisnę przycisk START/STOP? Wydaje mi się, że zanim odpalę samochód to zwalniana jest blokada kierownicy, może tam pojawia się napięcie 12V.

http://allegro.pl/polska-bezpieczna-sens...09470.html
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wzmacniacz antenowy gdzie? patarek 19 5,438 02-05-2018, 22:42
Ostatni post: szczyku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości