Ocena wątku:
Ukryte odcięcie zapłonu - gdzie zamontować/w co się wpiąć
17-01-2018, 02:29
Post: #1
Wiązka zbiornika Sharan 7n
Witam
Bardzo prosze o pomoc potrzebuję schemat lub opis wiązki podłączonej do zbiornika paliwa .Chcę zrobić przerwę w obwodzie żeby zamontować
blokadę .Chodzi o tę wiązke która przechodzi przed siedzeniem prawym
tylnym pod samochód do zbiornika .jeśli ktoś ma taka mozliwosc bardzo prosze o pomoc Wojciech.
Reklama

18-01-2018, 15:43
Post: #2
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Jesli chcesz odcinać pompkę paliwa to potem pozostanie ci błąd w komputere a z dużym prawdopodobiestwem także check engine na wyświetlaczu . I co potem podłączenie pod VCDSa i ciągłe kasowanie ???? Huh
18-01-2018, 17:47
Post: #3
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Nie wiem też czy odcięcie pompki podającej spowoduje też brak odpalenia silnika. Wiele aut diesla na systemie CR nie posiada seryjnie takowej pompki.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
20-01-2018, 01:35
Post: #4
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Rozumiem ale przecież po autem idzie wiązka przy zbiorniku
z kilkoma przewodami chodzi mi o to czy ktos ma schemat tej wiązki jakie tam idą sygnały lub zasilanie poprostu który kabel przeciac zeby auto nie odpaliło lub zgasło po chwili pozdrawiam
20-01-2018, 09:47
Post: #5
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Toż ci mówię że odetniesz wszystkie i pojedziesz dalej.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
20-01-2018, 14:36
Post: #6
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Ale ty mówisz czy wiesz ze tak jest bo po przecieciu czerwonego w tej wiązce kabla auto nie odpala wiec jak to tak naprawde jest
20-01-2018, 16:08
Post: #7
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Można że mieć trochę ciężej ale chyba powinno odpalić. Odpalają tak ople i nasze sga co prawda na pompowtryskach. Czasem potrafił nieodpalic lub zgasnąć na drodze jak w baku mało paliwa było.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
20-01-2018, 21:31
Post: #8
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Temat zakończony juz sobie poradziłem.
21-01-2018, 10:17
Post: #9
RE: Wiązka zbiornika Sharan 7n
Witam.

Forum polega na tym, że nawet, jak nie otrzymasz satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, a znajdziesz rozwiązanie, to wypadałoby się nim podzielić, a nie na "bezczelnego" jeszcze pisać, że sobie poradziłem ale nie powiem jak. Z takim podejściem nie pozostaje nic innego, jak tylko "pożegnać" forumowicza.

Pozdrawiam
14-06-2018, 15:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018 15:34 przez popo666.)
Post: #10
Ukryty wyłącznik
Panowie przymierzam się do zamontowania u siebie ukrytego przycisku, bez skasowania którego nie można odpalić samochodu.
Dodam, że taki patent miałem kiedyś w Golfie III i sprawdził się, rozwalili zamek w drzwiach, rozwalili stacyjkę i poszli sobie Cool
I tu moje pytanie jaki obwód przerwać w Sharanie 2.0TDI CR z keyless, żeby nie wywalały błędy? Czy po tym jak samochód wykryje kluczyć podaje już gdzieś napięcie zanim nacisnę przycisk START/STOP? Wydaje mi się, że zanim odpalę samochód to zwalniana jest blokada kierownicy, może tam pojawia się napięcie 12V.

http://allegro.pl/polska-bezpieczna-sens...09470.html




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wzmacniacz antenowy gdzie? patarek 19 5,410 02-05-2018 22:42
Ostatni post: szczyku

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name