Ocena wątku:
Prawda i mit o fotoradarach
18-03-2010, 20:00
Post: #1
Prawda i mit o fotoradarach
Witam

może znajdzie się jakiś znawca i odważy się Big Grin odkryć całą nagą prawdę o fotoradarach Smile

jak działają ?
jak je oszukać o ile się da ?
powyżej ilu nie łapią Big Grin ?
i co najważniejsze jaką mają tolerancje jak nam się zapomni o ograniczeniu do 50 Big Grin to ile można przekroczyć żeby spać spokojnie Smile ??
Reklama

18-03-2010, 23:25
Post: #2
RE: Prawda i mit o fotoradarach
jak już zauważysz fotoradar a nie za bardzo da sie przyhamować to zasłoń sobie twarz, puzinej możesz sie odwoływać od mandatu bo na zdjęci nie będzie widać twoje twarz. Smile
19-03-2010, 12:20
Post: #3
RE: Prawda i mit o fotoradarach
hehe Smile dobry sposób ale ja słyszałem właśnie że jak się przyhamuje i doda gazu i znowu przyhamuje to radary wariują i pokazują ERORR Big Grin ale nie wiem czy to jest na zwykłej suszarce czy na fotoradarach Smile
20-03-2010, 02:45
Post: #4
RE: Prawda i mit o fotoradarach
No podobno tak jest ale tylko z suszarkami Smile A co do fotoradarów niestety sposób DARO nic nie da Smile bo jak nie widać twarzy to mandat dostaje właściciel samochodu Sad ale zawsze jak jedziesz nie swoim to możesz wykorzystać pomysł Big Grin
24-04-2010, 00:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2010 00:11 przez niebieski91.)
Post: #5
RE: Prawda i mit o fotoradarach
(18-03-2010 23:25)Daro napisał(a):  puzinej możesz sie odwoływać od mandatu bo na zdjęci nie będzie widać twoje twarz. Smile
nie odwoływać tylko powiedzieć że nie pamiętasz kto to albo nie powiesz i dostaniesz mandat bez punkótw za nie wskazanie sprawcy wykroczenia - tak jak przy fotce tyłu auta
(20-03-2010 02:45)rokito napisał(a):  No podobno tak jest ale tylko z suszarkami Smile A co do fotoradarów niestety sposób DARO nic nie da Smile bo jak nie widać twarzy to mandat dostaje właściciel samochodu Sad ale zawsze jak jedziesz nie swoim to możesz wykorzystać pomysł Big Grin
raczej bzdura


powiem tak

straże gminne z mojego sdoświadczenia ustawiają radarki na tyle ile jest ograniczenie i ani grama więcej policja daje tolerancje ale tez nie zawsze

CB to dobra rzecz moim zdaniem w takich sytuACJACH



24-04-2010, 02:37
Post: #6
RE: Prawda i mit o fotoradarach
no CB jest najlepsze ale to też tylko na dłuższe trasy Smile po co komu to na trasach lokalnych do 50-60 km zazwyczaj takie trasy się zna i pilnuje się "miejsc wybranych" Smile
13-05-2010, 22:23
Post: #7
RE: Prawda i mit o fotoradarach
WITAM...
może poruszę wątek... jak wiadomo jeszcze nie we wszystkich fotoradarach są kamery... obecność kamery można rozpoznać po widocznym obiektywie...za okrągłą szybką widać mniejszy obwód obiektywu...ale jest to przydatne kiedy wciąż pokonujemy tę samą trasę (choć można się zdziwić bo dokonają zmian miedzy 8 a 15-tą Wink )...na dłuższe trasy to chybił trafił Wink...chyba że posiada się specjalistyczny sprzęt zamontowany w aucie... ale ich cena montażu zapewne opłacalna jest dla przedstawicieli handlowych lub kierowców z "ciężką nogą" Wink
POZDRAWIAM...



SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
13-05-2010, 22:28
Post: #8
RE: Prawda i mit o fotoradarach
Albo dobry GPS z czarnymi punktami Smile a co do obserwacji czy radar siedzi w obudowie Smile to zanim do niego podjedziemy i go zaobserwujemy to on już zaobserwuje nas Smile. Dlatego lepiej przy znaku Uwaga kontrola fotoradarowa troszkę zwolnić Smile dla spokoju swoich szanownych główek Smile
29-08-2010, 03:51
Post: #9
RE: Prawda i mit o fotoradarach
Witam

Dodam swoje trzy grosze.
Obecne fotoradary to sprzęt wysokiej klasy, który potrafi wiele i nie da się go oszukać. W TV program pt. "Pogromcy mitów" już dawno to udowodnili.
Pozostaje nam jeździć przepisowo - NIE piratom drogowym.
A z urządzeń pomagających ja używam GPS i CB, to drugie służy nie tylko mnie ale i innym mobilom. Pomagam im dotrzeć do celu lub przejechać przez miasto, bo znaj je dobrze.

pozdrawiam



Piszę poprawnie po Polsku.
17-10-2010, 09:41
Post: #10
RE: Prawda i mit o fotoradarach
powiem tak przez aparat foto sprawdzisz czy w skrzynce jest załadowany fotoradar. możesz to sprawdzić jak to działa w domu po prostu weż pilota tv albo inny i skieruj aparat na oczko pilota i zobaczysz że nic niema ,nie pokazuje- w momencie naciśnięcia jakiegoś przycisku na pilocie spójrz na aparat zobaczysz zmiany . pozdro




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Nasze kochane polskie drogi, czyli cała prawda po zimie sharan_97 2 2,450 30-05-2010 13:45
Ostatni post: marecki_name

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name