Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o nim
#1
SharikCo myślicie o takim Shariku
Odpowiedz




#2
na zdjeciach wyglada ładnie tak jak wiekszosc samochodów a w rzeczywistosci jest unaczej,wersja fajna podjedz i ogladnij
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
#3
wyglada nie najgorzej. Te kratki glosnikow tylko do wymiany ale to groszowe sprawy. Nie patrz na przebieg bo pewnie i tak niejednokrotnie krecony. To nie istotne. Sprawdz jak chodzi silnik, czy to wersja 110 konna. Podepnij kompa i tez sprawdz. Zobac zjak tam dwumasa plus zawieszenie. No i czy szyba przednia grzeje cala.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
No właśnie miałem zapytać te silniki mają dwumas?Czyli może być problem
Odpowiedz
#5
nie panikuj. Wersje 110 konne maja dwumas a 90 nie wszystkie. Mimo to jest naturalny zamiennik( ten od 90KM) na jednomas ktory wlasnie mozesz wsadzic gdy twoj juz sie wysypie. Koszt to raczej symboliczne 300-500 zl w stosunku do kompletu dwumasowego za 2500zl.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
Wart uwagi samochód tym bardziej ciekawe że sprzedający daje zdjęcie licznika co już jest dużym plusem w walce z kręceniem przebiegu.
Osobiście wydaje mi się że auto było malowane ale to oczywiście do oglądnięcie, szczególnie sprawdź rant dachu zaraz nad przednią szyba bo to miejsca gdzie szczególnie lubi zaglądnąć rudy zaraz przy uszczelce.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#7
Auto już jest mojeSmile
Odpowiedz
#8
spuki1 jak możesz wklej foty chciałem obejrzeć ale już ogłoszenie skasowali ...
ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
Odpowiedz
#9
OK jak tylko będę miał wolną chwilkę pyknę jakieś fotki
Odpowiedz
#10
spuki1 no to Gratki z okazji nowego bolidu teraz wypada zmienić opis z Golfa na jedyny słuszny.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości