Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
po regeneracji u stefano piecyk wrócił na miejsce
VW SHARAN 1,9 TDI 90 KM ROK 1996
SZCZECIN ZAŁOM
Odpowiedz




(02-12-2016, 23:25)Czerwony napisał(a): A w moim zamiast po 90 tysiącach zrobiłem rozrząd po 120. Mechanik rozebrał i powiedział, że szkoda wymieniać, ale już graty były sprowadzone, to głupio było się wycofać...

U mnie podobnie. Specjalnie zapytałem gościa który wymieniał jak to jego zdaniem wygląda i stwierdził że nie najgorzej. A według mechanika powinienem wymienić po 60 tyś. Trochę przegięcie.
Odpowiedz
Co tam, może najlepiej by wymieniać rozrząd przy okazji wymiany oleju...


--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Odpowiedz
Ostatnio widziałem galaxy AFN po 180kkm na rozrządzie, nawet nie wyglądał najgorzej, nie ma co przesadzać.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Biedronka dostała nowe oponki Big Grin
   
Odpowiedz
nokiany i tez w kropy. Big Grin
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




(06-12-2016, 21:50)wesol napisał(a): nokiany i tez w kropy. Big Grin

Tylko te kropki na oponach metalowe Big Grin
Odpowiedz
wazne ze sa i nie znikną a juz sie martwilem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(06-12-2016, 23:23)wesol napisał(a): wazne ze sa i nie znikną a juz sie martwilem.

A to racja Big Grin ,że nie znikną Big Grin a efekt uboczny to, że auto na śniegu lepiej się prowadzi Big Grin
Odpowiedz
Dziś wykorzystując przerwę w wianiu wiatru i deszczu postanowiłem wymienić filtr kabinowy i filtr powietrza. Wymiana filtra kabinowego poszła bez problemów (powoli nabieram wprawy Big Grin )
Natomiast filtr powietrza muszę kupić nowy bo ten który kupiłem nie pasuje (jest za szeroki)
   
Ale teraz już wiem jaki potrzebuję Big Grin i następne zakupy będą kontrolowane Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości