Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymyte felgi letnich kół Big Grin
Odpowiedz




Wczoraj zregenerowałem zamek klapy
Odpowiedz
A ja mojego ostatnio wyszorowałem. Felgi mu sie świeca jak nie powiem co Big Grin
Pielęgnacja cery tłustej - zobacz, jak to robić.
Odpowiedz
kołpaki.... wzor alfa... juz jeden odpadł.... njakas. masakra je obsadzic... jakby felgi były nietypowe a mam ori od sharana.
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
Wymieniłem opony z letnich na zimowe.Tongue
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Oliwa do motorowni plus kpl. filtrów. Do tego akcja uszczelki plus silikon w sprayu co by nie przymarzły z drzwiami.
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."
Odpowiedz




Pojechałem (i wróciłem) Galaksiorem na wymianę rozrządu. Po prawie 100 tyś kilometrów należało mu się
Odpowiedz
Po 100tyś ,ja w swoim rocznik 99 robię max po 80 tyś.
Odpowiedz
A w moim zamiast po 90 tysiącach zrobiłem rozrząd po 120. Mechanik rozebrał i powiedział, że szkoda wymieniać, ale już graty były sprowadzone, to głupio było się wycofać...
Odpowiedz
W afn jest wezszy pasek ale przede wszystkim inny ksztalt zeba. Bardziej ostry. Wymiana co 90 tys ale spokojnie wysmiga wiecej. Auy to wymiana co 90 tys wydluzona pozniej na wszystkie pd do 120 tys. Wytrzymuje spokojnie przeloty po 200 tys km. Pancerny pasek tam jest.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości