Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
A poza tym, nasze samochody wchodzą już w taki wiek, że coraz bardziej w cenie będzie stan fabryczny oryginalny, a nie mega-hiper-przeróbki. Wink
Odpowiedz




Wymiana pompy oleju, lewej półosi, łącznika stabilizatora, klocków i tarcz hamulcowych z tyłu + regeneracja zacisków i ręcznego.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
Nowa opona. Poprzednia rozwalona na krawężniku w Chorwacji.

[Obrazek: 5a0982a0714d.jpg]


Na liczniku uruchomiłem wyświetlanie stacji radiowych.
Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
Odpowiedz
Wymieniony olej w Haldexie Cool
Odpowiedz
Wymieniłem linki ręcznego bo stare były zardzewiałe i trzymały a jedna była przetarta od wahacza i zgniła w środku. Wymiana filtra powietrza i nasmarowanie mechanizmu wycieraczek.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
Ponieważ odkryłem instalację fabryczną nabyłem siłowniki, plastiki słupków tylnych i panel w wyłącznikami. Uchylne tylne szyby działają :-)
Odpowiedz




Zapomniałem dodać ostatnio: klima nabita i oczyszczona. Ja mam Szarika 2,5 roku a ubyło tylko 18gram.
Naprawiłem znajomemu zerwany kabelek napięcia idący do drzwi kierowcy w Galaxy.

P.S. Po wymianie filtra jakby ciut żwawszy się zrobił. Stary miał strasznie gęstą gąbkę od spodu.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
przy 18 gramach to masz gdzies uklad nieszczelny- moze popuszczać gdzies na uszczlece itp. Jesli to nie wyciek z okresu 7-10 lat a powiedzmy do 2 lat to dlugo nie nacieszysz sie klimą.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Ja mam je 2,5 roku i pierwszy raz dałem do klimaciarza a kiedy i czy była robiona wcześniej to nie wiem. Jeśli będę miał to auto kolejne 2 lata i zaś tyle samo ubędzie to się nie będę przejmował. Jeśli się zwiększy ubytek to wtedy się tym zajmę.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
To przy takim ubytku nie nacieszyć się klima. Ja miałem w przeciągu 1.5 roku z chyba 700 czy 750 g coś koło 260 gram i można powiedzieć że już wcześniej narzekalem ze klima słabo chlodzi.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości