Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pojemność baku
#41
Ja jak pierwszy raz zatankowałem Rosjankę w okolicach Zamościa to moja T4 normalnie fruwała. Nie mogłem uwierzyć ze przejechałem ponad 300km i tak szybko mi droga ubywala. Wiec jest o niebo lepsze paliwo niz u nas. A jak lepsze to i mniej auto pali.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




#42
Nie moge znalezc w.w. odpowierznika w moim wagenie benzynowym. Moze jest ukryty gdzies, za prawde jest jakas dziurka na 14 godzinie, ale jest tam wepchniety kolek plastykowy.
Do baku wchodzi max 60l + rezerwa
Odpowiedz
#43
Odpowietrznik jest pod tą blaszką na godzinie 12 we wlewie paliwa pod korkiem. Jak poruszasz blaszką to rusza się zaworek . Czasem zajdzie brudem i nie rusza się przez co potem po zatankowaniu do pełna auto nie chce odpalić.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#44
Faktycznie jest blaszka w wlewie widoczna dopiero po odkreceniu korka na 12 godzinie. Podczas tankowania 90 litrow do baku mam ja trzymac i jednoczesnie wlewac paliwo powoli ma sie rozumiec☺
Przetestuje przed granicą.
Gdzie tankujecie przed wjazdem do niemiec na full?
Ja moge polecic dotychczas stacje w obrebie zjazdu debica, zyciowy rekord szaran 2.0 ATM benzyna 7 litrow na 100, orlen jaki by nie byl ok 8 l na 100 minimum absolutne, mowie tu o jezdzie autostrada ze stala predkoscia 100kmh
Odpowiedz
#45
dobry patent z tym prztyczkiem od odpowietrzenia. Dojechalem z Wawy nad morze i dopiero w Nowym Dworze Gdańskim ruszyła sie wskazówka... po 300 km.    
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
#46
Witam.Nic nie musisz trzymać- ja w swoim sharanie w ten zawór zkładałem starą szczoteczkę do zębów-włosiem na zewnątrz i wówczas spokojnie lałem paliwo do pełna.Po zatanku do pełna szczoteczkę wyjmowałem -chowałem do następnego razu.I tak zamiast 65 l miałem 80 litrów ropy do dyspozycji.
Odpowiedz




#47
(09-03-2016, 20:00)werkzeugwagen napisał(a): Faktycznie jest blaszka w wlewie widoczna dopiero po odkreceniu korka na 12 godzinie. Podczas tankowania 90 litrow do baku mam ja trzymac i jednoczesnie wlewac paliwo powoli ma sie rozumiec☺
Przetestuje przed granicą.
Gdzie tankujecie przed wjazdem do niemiec na full?
Ja moge polecic dotychczas stacje w obrebie zjazdu debica, zyciowy rekord szaran 2.0 ATM benzyna 7 litrow na 100, orlen jaki by nie byl ok 8 l na 100 minimum absolutne, mowie tu o jezdzie autostrada ze stala predkoscia 100kmh

Tankuje przeważnie na stacji Nova ok. 60-80km od granicy. Maja dobra ropę bo ze wschodu. Cena niższa jak wszedzie w poniedziałek 1 sierpnia kupowałem po 3,99zl. Chodź po drodze miałem na renomowanych stacjach po 4.03. Wiec żadna rewelacja. To w końcu powiedzcie czy w SGA zbiornik paliwa ma 90 l czy inaczej ? Bo ja nie tankuje na CPN do pełna.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#48
Kurde, ja mam pełny FIS, a nie mam takiej możliwości, żeby sprawdzić ile mogę przejechać na na tej ilości paliwa jakie mam w zbiorniku ..... można to jakoś VCDS'em aktywować ??
Odpowiedz
#49
Tak można. Wystarczy odpowiednio przekodować licznik.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#50
(07-08-2016, 23:54)andrew7800 napisał(a): Tak można. Wystarczy odpowiednio przekodować licznik.Wink

Andrzej jakieś konkrety podrzuć Tongue
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Aktywacja MFA od 00' - ile km na baku czarny1976 44 39,182 29-02-2016, 17:10
Ostatni post: sebter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości