Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
w tym przypadku tak, ale inną opcją jest wyciąganie za lakier, jakieś zaczepy się kleji i ciągnie.

u mnie koleś zdejmował drzwi bo mam przsuwane i ciężki dostęp, ale już nie ściągał tapicerki, wpycha narzędzie przez szpary i wypycha.

w wielu przypadkach robi się to bez demontażu czegokolwiek.

dla mnie mistrzostwo.

Odpowiedz




(26-04-2016, 12:43)billykrakow napisał(a): w wielu przypadkach robi się to bez demontażu czegokolwiek.
dla mnie mistrzostwo.

mam podobne( ale mniejsze ) na przednim błotniku . Też się muszę na to skusić .

P.S. Ale te blachy teraz ( w Sharanach , Alhambrach ) coraz cieńsze Angry
Normalnie puszka po konserwach .
Odpowiedz
(27-04-2016, 08:58)Maciej_F napisał(a): P.S. Ale te blachy teraz ( w Sharanach , Alhambrach ) coraz cieńsze Angry
Normalnie puszka po konserwach .
Porównałbym to raczej do puszki po piwie, bo po konserwach jest mocniejsza Tongue

Odpowiedz
wreszcie się za plecionkę zabrałem Smile
[Obrazek: 13102733_961139783983120_451833628105379...e=577336AC]
Odpowiedz
W styczniu zamontowałem hak, przykryłem go srebrnym zderzakiem z czujnikami parkowania. Dwa tygodnie temu go w końcu pomalowałem, a dziś podpiąłem centralkę czujników - w końcu auto jest kompletne.

Jeszcze tylna lotka czeka na montaż (pomalowana razem ze zderzakiem).
I wydech Bosala w kawałkach też czeka na poskładanie i wrzucenie pod budę.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
(27-04-2016, 18:16)jarek_1981 napisał(a): wreszcie się za plecionkę zabrałem Smile

ładny wazonSmile
Odpowiedz




Mam pytanko co daje ta plecionka zakładając ze harmonijka metalowa wewnątrz jest cała Huh
Odpowiedz
Ja dziś swoje autko zatankowałem do full'a i umyłem w środku. Chciałem jechać na myjnię i umyć z zewnątrz, ale właśnie się rozpadało. Cóż... może jutro Smile
Odpowiedz
Wymienilem olej i filtr oleju... Po 8tys km olej z mobila byl jak czarna woda Confused
Odpowiedz
to znaczy że dobrze czyści, teraz zalałeś taki sam ?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości