Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Witam.

To "coś" to trzypunktowy pas bezpieczeństwa dla środkowego siedziska w drugim rzędzie tyle, że montowany w suficie. Jak spojrzycie na środkowe siedzisko w drugim rzędzie to zobaczycie, że ma ono dwa uchwyty, po jednym po każdej stronie, a nie ma pasa z klamrą, bo w suficie właśnie jest schowany ten pas z dwoma klamrami. W załączniku plik z instrukcji.

Pozdrawiam


Załączone pliki
.docx   Pas z podsufitki.docx (Rozmiar: 122.87 KB / Pobrań: 10)
Odpowiedz




Jesli mam byc szczery to wole to starsze rozwiazanie. Prostota i szybkosc zapinania bardzo mi sie podoba.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Fajny wynalazek. Ależ mi się podoba ta wersja. Ślinię się. HeartHeartHeart
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
To fakt ale ja podchodzę do tego ze będę to sam naprawial wiec ani automat ani silnik mi nie pasuje. Generalnie marzy mi się przeszczep do takiej budy silnika asv i lekki mod na 180-200 KM. Więcej nie trzeba.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(28-03-2016, 22:30)ULTRA napisał(a): Co to za "coś na ostatnim zdjęciu zamontowane na podsufitce po prawej stronie.??

Pas środkowego fotela drugiego rzędu.

Edycja: Coś nie halo z wyświetlaniem forum na moim komputerze, bo dopiero po napisaniu mojej odpowiedzi wyskoczyło mi, że pytanie jest już dawno "odpowiedziane". No siary narobiłem...
Odpowiedz
Zalałem dzisiaj silnik MOTUL Specific 5W40 dla PD, filtr KNECHT oraz założyłem alu.
Odpowiedz




Wczorajszego dnia naprawilem mechanizm tylnej wycieraczki bo caly zardzewial ze wzgledu ze, pękł ten plasticzek od spryskiwaczy i sikalo do środka.
Odpowiedz
wymieniłem rozrząd, olej i filtr oleju, swoją drogą okazało się ze napinacz jest rozsypany( hydrauliczny)
Odpowiedz
Właśnie rozpocząłem przygotowania do prania. Wszystkie plastikowe elementy z siedzeń pozdejmowane, jutro welury wylądują w pralce, a boczki i wykładzina poznają się z karcherem. Szkoda tylko że zagłówków nie da się wsadzić do pralki Sad
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
(31-03-2016, 23:16)mamwi napisał(a): Szkoda tylko że zagłówków nie da się wsadzić do pralki Sad

da się Smile tylko pralki szkoda...
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości