Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wtyczki albo kontaktują albo nie. Wysokie bipy nie mają nic wspólnego z tym. Zresztą zależy co to sa te wysokie bipy.
A ja dziś sobie rozebralem rozrusznik w drobny mak. Przeczyszczony, przesmarowany. Smiga jak nowy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




A ja wczoraj wymieniłem linki ręcznego, przyszły mrozy i mi ręczny zamarzł. Cool
[Obrazek: laweta-olx.jpg?w=50&h=35&zoom=2] Pomoc drogowa - przewóz aut, przyczep, maszyn, minikoparek itp. 509-415-653
Odpowiedz
W końcu wymieniłem filtr paliwa Big Grin
Odpowiedz
wymienilem przewód paliwowy i zapodalem nowy zaworek zwrotny. Czy to cos da na odpalanie to nie wiem ale jutro wymieniam pompe tandem jeszcze bo mam takową ale nowszy wypust plus uszczelka bo pociło sie od strony glowicy czyli od strony VAQ. No zobaczymy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Podtlenek LPG zamontowany,termostat zmieniony wskazówka stoi jak Batorego komin,grzeje aż miło.
Odpowiedz
(08-01-2016, 19:20)wesol napisał(a): wymienilem przewód paliwowy i zapodalem nowy zaworek zwrotny. Czy to cos da na odpalanie to nie wiem ale jutro wymieniam pompe tandem jeszcze bo mam takową ale nowszy wypust plus uszczelka bo pociło sie od strony glowicy czyli od strony VAQ. No zobaczymy.
Tą pompę można jakoś przeczyścić, rozebrać..? u mnie też się trochę poci.
Odpowiedz




A ja dzisiaj wymieniłem amortyzatory tylne u siebie w TouranieCoolCool
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
(08-01-2016, 20:54)ULTRA napisał(a): Tą pompę można jakoś przeczyścić, rozebrać..? u mnie też się trochę poci.

Człowiek złożył i czlowiek moze rozłożyć na czesci pierwsze. Mozna przeczyscic, obadac co i jak, uszczleki powymieniac.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Tam jest jedna uszczelka czy jak ?, bo u mnie pompa trochę zaysfiona z lewej strony od głowicy i z tyłu(na czarno), ale nie wiem czy to nie czasami EGR pluje dołem i wali na pompę z tyłu.
Odpowiedz
Siemka ja jestem po wymianie dwumasy i sprzęgła oraz piecyk odpalony po dlugiej przerwie
Sharan 1.9TDI 131km 2004 SmileSmile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości