Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dzisiaj z dumą ogłaszam, że zamontowałem nowe radio. Wreszcie będę mógł puszczać muzę z pendrive'a Wink Tego mi brakowało!
Odpowiedz




Powoli wymieniam oświetlenie wewnątrz na ledy SMD. Narazie wymieniłem kilka sztuk tzn. 3 w podsufitce i dwie w lampkach do czytania i jest jasność. Efekt super.Big Grin Porządne SMD lub cree trafią też z przodu w postojówki bo normalne żarówki świecą na żółto w porównaniu z ksenonami, a tak nie ma różnicy w barwie i nikt się nie czepia. No i nowe kapcie Rain Sporty 3 235/45 /R17 na porządnej feldze robią wrażenieTongue Bedzie pogoda to zrobie i zarzucę jakieś fotki Wink
Odpowiedz
(30-03-2015, 23:37)dmusek napisał(a): Powoli wymieniam oświetlenie wewnątrz na ledy SMD. Narazie wymieniłem kilka sztuk tzn. 3 w podsufitce i dwie w lampkach do czytania i jest jasność. Efekt super.Big Grin Porządne SMD lub cree trafią też z przodu w postojówki bo normalne żarówki świecą na żółto w porównaniu z ksenonami, a tak nie ma różnicy w barwie i nikt się nie czepia. No i nowe kapcie Rain Sporty 3 235/45 /R17 na porządnej feldze robią wrażenieTongue Bedzie pogoda to zrobie i zarzucę jakieś fotki Wink
Ładnie ;-)
Fotki obowiązkowo Big Grin Zarówno oświetlenia jak i kółek.

Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
(30-03-2015, 23:37)dmusek napisał(a): Powoli wymieniam oświetlenie wewnątrz na ledy SMD. Narazie wymieniłem kilka sztuk tzn. 3 w podsufitce i dwie w lampkach do czytania i jest jasność. Efekt super.Big Grin Porządne SMD lub cree trafią też z przodu w postojówki bo normalne żarówki świecą na żółto w porównaniu z ksenonami, a tak nie ma różnicy w barwie i nikt się nie czepia. No i nowe kapcie Rain Sporty 3 235/45 /R17 na porządnej feldze robią wrażenieTongue Bedzie pogoda to zrobie i zarzucę jakieś fotki Wink

Ja tez, wymieniłem cały środek na LEDY, przy otwarciu drzwi świeci się na 12 żarówek = 60W poboru Smile + przy okazji 4 lampki przy uchwytach i 4 na zewnątrz (postojówki i tablica).
Nie 'żarzą' Ci się te w środku przez jakiś czas po wyłączeniu?
Odpowiedz
Nie, nie żarzą się. Jest ok. Brakuje mi tylko tego efektu powolnego wygaszania, jak był przy oryginalnych żarówkach. Ale coś za coś.Big Grin Tablicy tylnej chyba nie będę oświetlał Ledami, bo się zbytnio wtedy w oczy rzuca, ale jak wynajdę delikatnie świecące barwą ciepłą to dlaczego nie.Tongue
Odpowiedz
U mnie jest problem z ledami SMD w przednich postojówkach, po ok miesiącu urządzają se dyskotekę. Zmieniałem już trzy razy i zawsze to samo, z wewnętrznym oświetleniem i podświetleniem rejestracji nie ma problemu. Miał ktoś taki problem?
ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Wymienione gumy stabilizatora tył (nawet auta nie trzeba podnosić taka koza Smile ) i gumy stabilizatora przód + jeden łącznik,drugi oczywiście nie chciał pójść i nakrętka kręci się ze śrubą Undecided
Odpowiedz
Splin, torx, lub klucz tuż przy gumie przegubu i musi się odkręcić. Ewntualnie odcinasz gumę i ściskasz szczypcami przestawnymi, małą żabką i pójdzie.
Odpowiedz
dmusek żadne Torxy nie wchodzą - ktoś już wcześniej chciał go chyba wymienić i jest już obrobione miejsce na Torx jest okrągła dziurka.
Myślisz,że jest możliwość złapania go szczypcami?
Myślałem o obcięciu ręcznie piłką,bo diaks nie podejdzie.
Odpowiedz
Udało mi się dzisiaj wysprzątać skrytkę i uporządkowałem też kolekcję płyt, które zawsze ze mną jeżdżą w aucie Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości