Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
dzisiaj u mnie zamontowane dystanse Smile przy okazji polecam sobie przeczytać http://www.iparts.pl/artykuly/w-jakim-ce...g,121.html chociaż ja dałem montaż do mechanika chociaż słyszałem że nie jest to jakoś super skomplikowana czynność
Odpowiedz




Założony nowy środkowy wydech w benzynce.Tongue
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Może nie koniecznie dzisiaj ale szarik dostał nowe sprężynki na przedniej zawieszce Cool walki było sporo ale się udało ExclamationExclamationExclamation
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz
Uaktywniony tempomat ,wyłączona kontrolka spryskiwaczy,dołożony fis do licznika i korekta,pozdrawiam pana STEFANO za fachowe rady
VW Sharan 1,9TDI 115KM AUY 2000Rok
Odpowiedz
Po 4 miesiącach gmerania w końcu naprawiłem przednią lewą szybę uffff.
A no i kółeczka zmienione na lato Big Grin
Odpowiedz
Kolega widać jest optymistą... Smile

(20-03-2015, 20:20)inside4 napisał(a): A no i kółeczka zmienione na lato Big Grin

Odpowiedz




w zeszly weekend zalozylem w golfie tez juz letnie kolka. Zimy unas brak i tylko dzis wyjatkowo bylo cos kolo -1 stopnia ale caly tydzien bylo +5 a w dzien bylo 17 stopni.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Ryzyk fizyk najwyżej będzie fun z jazdą Big Grin
Odpowiedz
U mnie też już dni są ciepłe, ale dziś rano szybę (bardzo mało, ale jednak) skrobałem.
Odpowiedz
Rozebrany na części pierwsze fotel z zintegrowanym fotelikiem dziecięcym w celu przesmarowania mechanizmu naciągania pasów. Przy okazji do pralki trafiła cała tapicerka z tego fotela. Jutro składanie jeśli wszystko dobrze wyschnie.Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości