Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Właśnie o ten sztyft mi chodziło Wink
Odpowiedz




ja tam po myjce samoobsługowej w -5 stopniach ? nie polecam aktywnej piany ciężko schodziła spłukiwaniem wysokim ciśnieniem bo od razu zamarzała zanim obszedłem auto a gdy dojechałem 3 km pod blok były problemy z otworzeniem drzwi i przejechałem ścierką z wazeliną którą ledwo wyciskałem z tubki Undecided no i takie tam WD w zamki i klamki

no i naprawa grzanego tyłka czyli skrócenie uszkodzonego kawałka kabla na""lewy półłdupku "Tongue ta wymęczona część fotela na którym często się zsuwa z fotela przy wysiadaniu

Odpowiedz
dla czego tylko w ciągu 60 min można edytować ??

(03-01-2015, 23:33)slawko4x4 napisał(a): no i naprawa grzanego tyłka czyli skrócenie uszkodzonego kawałka kabla na""lewy półłdupku "Tongue ta wymęczona część fotela na którym często się zsuwa z fotela przy wysiadaniu
https://lh6.googleusercontent.com/-CAsqc...0Kopia.JPG

tu można powiększyć
https://picasaweb.google.com/lh/photo/hH...directlink
Odpowiedz
Wymieniłem wszystkie elementy w klamce u brata w Sharanie. Jeździł kilka dni z zaciętym kluczykiem w drzwiach kierowcy.Sad
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Naprawiłem tylny zamek, okazało się, że faktycznie przełamał się tylko przewód masowy, dorobiłem kawałek, polutowałem i wsadziłem w termokurczkę + zaizolowałem 2 inne w których też przełamała się lekko izolacja. Pewnie przy okazji będę wymieniał kable. Znalazłem w końcu optymalne miejsce dla pda do diagnostyki, miałem go wsadzić w miejsce uchwytów na kubki, które chciałem przerobić ( najlepiej jakby stamtąd się wysuwał pda), ale chyba będę go wpinał po prostu w kratkę nawiewu, pasuje idealnie i uchwyt mocno trzyma po dodaniu izolacji, więc wypaść nie wypadnie. Muszę jedynie kabel do pda zmienić bo ten jest zbyt twardy i obawiam się, że gniazdo mi może wyrwać. Coś muszę wykombinować.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(03-01-2015, 23:33)slawko4x4 napisał(a): ja tam po myjce samoobsługowej w -5 stopniach ? nie polecam aktywnej piany ciężko schodziła spłukiwaniem wysokim ciśnieniem bo od razu zamarzała zanim obszedłem auto [...]

Tydzień temu to samo ćwiczenie musiałem wykonać (samochód utytłany po trasie po sam czubek relingów). Myłem mocno nagrzany samochód i na myjni włączyłem ogrzewanie postojowe, więc jakoś żadne drzwi nie przymarzły. Na samochodzie - jak piszesz - zamarzało zanim obszedłem dookoła.

A poza tym wczoraj wymieniłem mechanizm lewego lusterka.
Odpowiedz




Wczoraj położona i przykręcona głowica oraz cały osprzęt, jak jutro będzie czas to ustawienie rozrządu i rozruch...
Odpowiedz
Poliuretany zamowione. O czyms zapomnialem?
1.


Tuleje wahacza przedniego dolnego - VW Sharan - 2szt.
Dostępność: na zamówienie; Twardość: 85 ShA;
Sygnatura towaru: VWSNKPL5


105 PLN


2


210 PLN

2.


Komplet tulei tylnego drążka stabilizatora /4szt./ - FORD GALAXY/ SEAT ALHAMBRA/ VW SHARAN

Sygnatura towaru: KPLPUR155


100 PLN


1


100 PLN

3.


Tuleje przedniego drążka stabilizatora /2szt./ - FORD GALAXY/ SEAT ALHAMBRA/ VW SHARAN
Dostępność: w magazynie; Twardość: 85 ShA;
Sygnatura towaru: PU155


50 PLN


1


50 PLN

Wartość zakupów: 360 PLN
Odpowiedz
Wczoraj wymieniony został napinacz paska PK firmy INA , niestety pasek też jest do wymiany bo na zimnym potrafi piszczec, oraz wymieniony prawy łącznik stabilizatora , lewy może jutro.no i drążki z końcówkami też do wymiany prawa i lewa strona.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
(04-01-2015, 19:41)kmach77 napisał(a): Poliuretany zamowione.

Wartość zakupów: 360 PLN

no to teraz będziesz jeździć taczką Smile auto zdecydowanie stwardnieje usztywni się w prowadzeniu

takie cuś do terenówek się daje

założysz to się pochwal z jazdy Cool
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości