Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dziś sprawdzone płyny,olej,ciśnienie w kołach i działanie windy koła zapasowego.Założony box na dach i zaktualizowane fotoradary w nawigacjiBig Grin.Jutro pakowanie i w drogę do PL
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz




odpaliłem po tygodniu, jak ta lala, po pól obrotu.
po 4 minutach chodzenia przełączył się na gazWink
olej w normie, płyn dolany do spryskiwacza.
Środa kierunek Wrocław
Odpowiedz
Z pomocą kolegi naprawiłem dogrzewacz i pompkę do obiegu płynu
Odpowiedz
Włożone lewe lusterko (szkiełko) i naprostowana osłona. Będę jeszcze musiał to jeszcze poprawić, bo się kiwa.
Odpowiedz
wymienione wycieraczki przedniej szyby w końcu widać w deszczu Smile
Odpowiedz
(21-12-2014, 21:23)jaro211 napisał(a): wymienione wycieraczki przedniej szyby w końcu widać w deszczu Smile

A jakie?
Odpowiedz




Przerobiłem kabel od obd żeby łatwiej można było go podpiąć na stałe do pda.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(21-12-2014, 21:46)Czerwony napisał(a):
(21-12-2014, 21:23)jaro211 napisał(a): wymienione wycieraczki przedniej szyby w końcu widać w deszczu Smile

A jakie?

na valeo
Odpowiedz
Sharik odświeżony nałożona formuła diamond cut na lakier i Anti Rain Coat na przednią szybe (niewidzialna wycieraczka). Wyprana tapicerka i odświeżone elementy plastikowe i komora silnika.


Załączone pliki Miniatury
   
VW SHARAN 1,9 TDI 115KM AUY 2003 r.
Odpowiedz
A ja dziś zrobiłem 800 km, 400 z pusta lawetą, 400 z załadowaną osobówką no i niestety ostatnie 300km w nerwach, czy dojadę do domu samodzielnie.... wydmuchało uszczelką pod głowicą jakoś w porywach do 60km/h doturlałem się bez przegrzania motorowni Smile
od razy zakupiłem uszczelkę i szpilki reinz, do tego komplet uszczelek kolektorów i pokrywy,
nawiasem mówiąc dobrze że nie zdążyłem wymienić rozrządu bo robiłbym dwa razy Smile w sobotę ściągam czapkę i zawożę do splanowania
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości