Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
CześćExclamationExclamationExclamation Dziś zamontowane nowe zimowe obuwie dla szarika Smile więc może być już zima Wink przy okazji była i kąpiel Big Grin
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz




urwałem króciec od elektrycznej pompki płynu chłodniczego Wink przykleiłem go klejem dwuskładnikowym i trzyma się Tongue odnalazłem też przewód podciśnieniowy i włożyłem we właściwe miejsce.
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
(25-10-2014, 17:00)ARTUROO26 napisał(a): urwałem króciec od elektrycznej pompki płynu chłodniczego Wink przykleiłem go klejem dwuskładnikowym i trzyma się Tongue odnalazłem też przewód podciśnieniowy i włożyłem we właściwe miejsce.
No to super że Ci się udało.Smile
Ja wczoraj zmieniłem opony na zimowe, a dziś założone nowe amorki na tył. Teraz nie buja i nic nie stuka z tyłu.Tongue

Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
to nie bedzie trzymac. Peknie jak nic nie dzis to jutro albo za miesiac. Lepiej poszukaj takiej pompki i wymień.
3/4 baku ropy wypalilem dzis wyjazdem do Gdańska.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
wesoł serio to puści ? klej jest dobry dwuskładnikowy, kleiłem nim plastiki w moto i trzymają jak głupie. Dobrze go wysmarowałem i trzyma bardzo mocno.
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
tam gorąca woda jest. Ten klej będzie odchodził z czasem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




no niby do 100 stopni on jest plus jakiś zapas, ale nastraszyłeś mnie Tongue szarpałem za to i jest solidnie, ale kij go wie. Jutro mam trochę trasy, a jak zamiast silniczka dam rurkę i ominę go to mogę tak jezdzić dopóki nie kupie drugiej pompki ?
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
Co to za klej? Jak poxipol to szajs. Najpierw przeczytałem, że urwałeś wtyczkę, a teraz patrzę, że króciec. Ja bym nie ryzykował i wymienił, chyba że lubisz ryzyko Big Grin
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
nie poxipol Big Grin jakiś niby amerykański w sklepie z lakierami kupiony. Rok temu kleiłem mocowania owiewek przy silniku w moto i do tej pory trzyma się mocno, chociaż jest to przy silniku. Skleiłem i dlonią chciałem sprawdzić czy go odłamę to powiem, że cieżko by było.
jeżeli może ktoś ma sam taki plastik to chętnie przygarne Smile
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
Spokojnie możesz wstawić rurkę na czas zakupu nowej pompkiIdea. Ona wymusza obieg płynu chłodniczego po zgaszeniu silnika przez krótką chwilkę w celu wystudzenia silnika. Zdarza się często że nie działa a właściciel nawet o tym nie wie. Trzeba się wsłuchać czy szumi po zgaszeniu silnikaIdea
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości