Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dzisiaj wymieniłem żarówkę z oprawką w liczniku (koszt w ASO 13zł),zlikwidowany luz w lewarku biegów i zamontowany zegarek (dzięki rodzynek ).
Odpowiedz




Cześć ja się zabrałem za odświeżenie mojego seacika klapa do połowy od dołu, prawa strona cała ze względu na kolor a jest nim srebrna perła, obydwa progi duma baranek itd wszystkie materiały firmy standox .
Odpowiedz
Wymieniłem nagrzewnice ,wrogowi bym nie życzył wymiany .......;..Smile
VW Sharan 2.8 VR6 GL 96r...
Odpowiedz
   
i gra...
Odpowiedz
Głosniczek cacy i gumeczki na pedałach też jeszcze nie wyślizgane Smile
Odpowiedz
(18-09-2014, 22:34)grażyny napisał(a): gumeczki na pedałach też jeszcze nie wyślizgane Smile
buty zdejmuje jak wchodzę i prowadzę w kapciach Smile

Odpowiedz




ta nakladka to jest wlasnorecznie dorobiona cyz mozna to dokupic?? Solidne to jest ?? Zwieksza to glebokosc montazu glosników?? Jak to wyglada od srodka?
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
1. wymieniono cały komletny łańcuch z pompą wody;
2. dodatkowo wszystkie przewody poddciśnieniowe i inne przewosy silnikowe na nowe po zdjęcu kolektora;
3. zakłada się gaz ;
Odpowiedz
Wymieniłem automat stopu,w koncu irytująca,mrugająca kontrolka świec żarowych nie mruga mi po oczach.
A tak na marginesie dla innych wszystkich.Wymieniłem ten nieszczesny automat stopu mimo tego ze miałem światła stop
Odpowiedz
(19-09-2014, 06:22)wesol napisał(a): ta nakladka to jest wlasnorecznie dorobiona cyz mozna to dokupic?? Solidne to jest ?? Zwieksza to glebokosc montazu glosników?? Jak to wyglada od srodka?

nakładka jest robiona w całości przeze mnie - podstawa to dystans mdf odpowiedniej wysokości i ten akurat jest skośny (tzn. oprócz oryginalnego ukierunkowania wooferów w górę został skierowany w kierunku deski - zabieg celowy w przypadku tego głośnika). Do tego zrobione jest podfrezowanie bo aluminiowy rant dookoła głośnika to niz innego jak wpuszczona ramka maskownicy zrobiona z aluminium w którą wchodzi siatka)
Dystans jest przykręcony w oryginalne miejsca po fabrycznym głośniku śrubami (śruby chowają się w dystans) a głośnik przez pierścień alu przykręcony do dystansu.
Reszta to radosna twórczość - konstrukcja, gacie, żywica, szpachla… i na koniec materiał.
żeby zamontować nakładkę - czy raczej taki dystans, bo to nierozdzielna całość - trzeba oczywiście wyciąć dziurę w boczku.

jest to bardzo stabilne - z tym że dobrze jest usztywnić blachę w okolicach ori głośnika - i to nie matą - bo to za mało.

Głębokość montażową oczywiście zwiększa i to sporo - nie pamiętam teraz dokładnie ale coś w okolica 3-4cm


Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości