Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dzisiaj wymieniłem olej na Mobila wraz z filtrem oleju, filtr paliwa oraz kabinowy Smile
Odpowiedz




A mnie czeka klepanie tylnych drzwi albo wymiana na drugieAngry
Odpowiedz
Byłem u elektryka i zmienił mi dawkę STARTOWĄ paliwa co spowodowało że Sharik zaczoł palić na dotyk przy ciepłym silniku .
Odpowiedz
Ok. Koledzy drzwi zamówione czekam na paczke
Odpowiedz
(03-09-2014, 23:58)Osiah napisał(a): i finito….

Co w miejscu fabrycznym będzie? Big Grin


(04-09-2014, 21:04)grzesiekm napisał(a): Ok. Koledzy drzwi zamówione czekam na paczke

W razie co, to wymieniałem (przednie co prawda), także jak będę umiał to poradą jakąś tam służę Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
dostałem się [Obrazek: 538e4d434176.jpg],i nie wiem skąd to się wzięło.....................................................nie wiem jak to wydostać .
VW Sharan 2.8 VR6 GL 96r...
Odpowiedz




Dzięki na razie czekam na paczkę z niecierpliwością Huh
Odpowiedz
(04-09-2014, 22:54)Dima76pl napisał(a): dostałem się [Obrazek: 538e4d434176.jpg],i nie wiem skąd to się wzięło.....................................................nie wiem jak to wydostać .

pod maską po drugiej stronie są też śruby, generalnie sporo sie trzeba narobiś przy tym, przerabiałem juz to, powodzenia i wytrwałościCool
Odpowiedz
Wypucowana, nawoskowana, wypachniona - błyszcząca gotowa do drogi Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
wczoraj umyty wysprzątany,a jakiś czas temu wymieniona kierownica na muli-funkcyjną ponieważ stara była w opłakanym stanie i wymieniony fotel kierowcy z powodu dziurki na oparciu
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości