Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile
Odpowiedz




spraktor od 9 do 15stej wyszlo tak mniejwiecej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(02-08-2014, 17:00)piwek86 napisał(a): od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile

kolego najpierw wrzuć zdjęcia na forum może najpierw forumowicze wykupią część części do SGA
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
(02-08-2014, 17:00)piwek86 napisał(a): od wczoraj wieczora nastąpił rozkręcanie wykręcanie odkręcanie demontaż wszystkich nowych drogich części jakie w moim są dziś czesc kolejna rozkręcania Smile jeszcze chwila i z sharana zostanie hmm nic Smile zdjęcia części robione na bieżąco będzie szał na olxie Smile

Daj linka do swoich aukcji to może coś wybiorę. Alusów nie biorę, jakby były letnie to możee Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wymieniłem osłone maglownicy(prawa strona)
Przy okazji wymieniłem łączniki stabilizatora bo masakra już były
Odpowiedz
Wczoraj zalożyłem tapicerkę tylnej klapy i trochę ogarnąłem w środku.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Wczoraj wymenione

Olej mobil super 2000 Diesel 10W40
Filtr oleju Kamoka
Klocki ham tył RH
Przygotowanie pod montaż alarmu
Odpowiedz
Wymieniony czujnik prędkości obrotowej (ABS/ESP) lewgo tylnego koła wraz z plastikową osłonką mocująca go do whacza. Powodem wymiany był pies, który szukał chłodu pod autem. Jak już się wczołgał pod auto to szukał zajęcia. Więc znalazł. Skubaniutki zgryzł cały kabel i osłonkę od czujnika.
Wymieniony na nowy, firmy Ate, czyli taki jak w oryginale. Chińskie zamienniki może byłyby ze 4x tańsze, ale nie ma co im ufać. Raz zadziałają, a raz nie.
Odpowiedz
Wymieniłem wężyki przelewowe,bo stare już nie spisywały się i wymiana wszystkich wężyków podciśnienia. Od kupna Sharana miałem problem z brakiem mocy,a wymiana wężyków była najtańsza,więc zaryzykowałem i dobrze,bo nie dość że większość przepuszczała już to okazało się,że wężyk przy gruszce od turbiny się zsunął Cool. Po wymianie auto śmiga jak szalone - jestem mega zadowolony. Koszt wężyków łącznie 19zł a banan od ucha do ucha Big Grin
Odpowiedz
Dzisiaj a w sumie wczoraj umyty, wysprzątany i zatankowany do pełna.
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości