Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
(16-07-2014, 15:13)DNN napisał(a): Te oponki sa na deszcz
Dlatego właśnie je kupiłem. Mam założone w drugim samochodzie też Uniroyal deszczowe i nie zauważyłem przyspieszonego zużycia. Jazda na suchym bardzo dobra, a na mokrym rewelacja.Smile
Odpowiedz




uniroyalki wcale sie nie wycieraja jakos przesadnie szybko. Fajen naprawde sa. mialem kilka kompletów ale generalnie troche na nie popsiaczylem bo te robione w DE bywaja wadliwe i potem drgania są. Zmienilem na falkeny i problemów zero.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Dzis zmieniony filtr paliwa na dodatek podczas krotkiego wypadu na zakupy zgubilem caly plyn z ukladu niestety musialem kombinowac na parkingu i jakos wyszlo wiec Szatan dostal tez nowy G12 pozdrawiam Smile
Odpowiedz
ja w tym tygodniu zrobilem kawal dobrej roboty :-) w przyszla srode wycieczka do polski na zmiane koloru :-) moze jakis zlocik w okolicach Jeleniej Gory????


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
wymieniłem zegarek
w koncu wiem jaka godzina
Odpowiedz
(16-07-2014, 23:59)polozei2009 napisał(a): ja w tym tygodniu zrobilem kawal dobrej roboty :-) w przyszla srode wycieczka do polski na zmiane koloru :-) moze jakis zlocik w okolicach Jeleniej Gory????

W srode powiadasz?a skad i dokad jedziesz?i w jakich godzinach..
Odpowiedz




Z Northampton okolo 18 do dover prom mam o 22 i jade do lwowka sl wiec przekraczam w zgozelcu
Odpowiedz
@przemo jeździłeś wcześniej na amortyzatorach Kraft czy pierwszy raz je zakładasz? Pytam bo mam tylne do wymiany i się zastanawiam czy zainwestować w KYB, Sachs czy może kupić coś w stylu Optimal, Kraft.
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz
(18-07-2014, 22:52)moherydz napisał(a): @przemo jeździłeś wcześniej na amortyzatorach Kraft czy pierwszy raz je zakładasz? Pytam bo mam tylne do wymiany i się zastanawiam czy zainwestować w KYB, Sachs czy może kupić coś w stylu Optimal, Kraft.

ja ostatnio zakładałem KYB kumplowi to dawał po 150 zł szt.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
optimala i pokrewnych nie polecam zakladac. KYB wydaje mi sie byc trafnym wyborem bo dosc czesto montowany jako ori a poza tym przewyzsza trwaloscia inne znane marki jak sachs monroe itp.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości