Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
W załączniku jest oryginalna instrukcja po angielsku co prawda ale z obrazkami i chyba ang jakoś bardziej przyjazny niż niemieckiSmile Swoją drogą gratuluje wytrwałości, mnie z braku czasu kilka rzeczy trzyma, między innymi właśnie postojowe i składanie lusterek... ale może to i lepiej, bo co jakiś czas jak myślami wracam do tematów, to się koncepcja ulepszaBig Grin


Załączone pliki
.pdf   UPGRADE_ D5W TO (Z) - C_1.9_d_D.pdf (Rozmiar: 906.27 KB / Pobrań: 25)
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Rzeczywiścia ta instrukcja jest w trochę bardziej ludzkim języku. Dzięki, chociaż mi już nie jest potrzebna, ale innym sie przyda z pewnością.
Postojowe wydaje sie trudne dopóki się nie rozkmini o co chodzi. Jak się załapie to już leci i kombinuje się, żeby jeszcze coś ulepszyć. Ja na przykład zamiast potwierdzenia włączenia ogrzewania postojowego kierunkami mam w bocznym podszybiu niebieską diodę, która błyska gdy postojowe pracuje. A myślę już nad dodatkowym akumulatorem, specjalnie do postojowego, bo słabo widzę działanie na głównym.Big Grin
Odpowiedz
no ja ostatnio mialem malo czasu ale wyskrobalem pare minutek dla SZARANA Rolleyes


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Wczoraj odkurzony i poscierane kurze oraz założone podświetlenie schowkow górnych
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
dzis zauważyłem że w kilku miejscach gdzie najcześciej trzymam kierownice zaczyna odchodzić ta [automat-usunięto wulgaryzm].....farba do skór, powoli zaczynam myśleć czy lepiej kupić porządną używkę czy dać do obszycia, bo dużo niechca 150zł
Odpowiedz
Ja bym obszył.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




wolałbym oryginał używany niż chińską skórę na kierownicy , też zaczynam się rozglądać za kierą do swojego ale będzie trój ramienna
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
była oryginalna trójramienna? a czy ktos wie czy pasuje może kiera z poduchą od alteii??
Odpowiedz
(16-06-2014, 13:28)spraktor napisał(a): dzis zauważyłem że w kilku miejscach gdzie najcześciej trzymam kierownice zaczyna odchodzić ta [automat-usunięto wulgaryzm].....farba do skór, powoli zaczynam myśleć czy lepiej kupić porządną używkę czy dać do obszycia, bo dużo niechca 150zł


(16-06-2014, 19:49)marcyb3 napisał(a): wolałbym oryginał używany niż chińską skórę na kierownicy , też zaczynam się rozglądać za kierą do swojego ale będzie trój ramienna


Jak dla mnie kupić porządną używkę to ostateczność.
Ja albo bym spróbował ( jak Ci się chce ) jeszcze raz pobawić z twoją kierownicą, tylko tym razem kupić inne środki (Dużo nie kosztują bo 40zł komplet farb + wysyłka. ) - do malowania kierownicy, bo jestem przekonany że w dużej mierze za niepowodzenie malowania kierownicy są odpowiedzialne środki z "alledrogo".
Lub jak masz dość czy też chcesz coś świeżego to oddał bym do obszycia.
Jednak z obszywaniem kierownic jest tak jak z większością usług ... można zrobić "tanio" i byś średnio zadowolonym z efektu lub też zapłacić więcej i mieć dobrze wykonaną robotę.
Za 120-150zł z allegro to w 99% przypadków skóra jest właśnie "chińska", szycie nie równe ... a kolor skóry często odbiega od tego co ma być.
Mogę polecić Ci firmę: http://tapicerki.carsdream.com/ Zadzwoń do nich lub napisz maila najlepiej wysyłając zdj swojej kiery i zapytaj o cenę. Nie sugeruj się ceną na stronie, robią bardzo dobrą robotę, używają skór bardzo dobrej jakości.
Sam nie obszywałem u nich kierownic ale widziałem kilka ich prac i są na prawdę bardzo dobrej jakości.
Ja jak będę stał przed koniecznością zmiany skóry w mojej kierownicy za pewne wybrał bym tą firmę, lub jej podobną i zafundował sobie jeszcze np. delikatne pogrubienie kierownicy pianką.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Ja dzisiaj wreszcie uruchomiłem napęd na 4 koła Cool
Trochę to potrwało zanim znalazłem co nie tak działa w haldexie (nie rozłączał się do końca) ale problem rozwiązany i latam w końcu czterobutem Big GrinCool
Wczoraj prałem tapicerkę - jest jeszcze kilka rzeczy do doczyszczenia ale to zaczyna wreszcie wyglądać jak samochód Tongue
Dzisiaj na koniec dnia zamontowałem środkową kratkę w przedni zderzak - teraz zderzak jest kompletny - zostało tylko czujniki parktronica powkładać na miejsce Smile
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości