Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zdjęcia z podświetlenia w nocy, łącznie z zegarkiem, brakuje mi czegoś w tych 2 zaślepkach nad grzaniem foteli. W lewym jest włącznik do pieca, przydałby się napis podświetlany, natomiast z prawej strony chciałem dać wejście usb też z napisem, ale nie wiem skąd go wezmę. Ma ktoś jakiś pomysł?


Załączone pliki Miniatury
       
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Wymieniłem kompletną blendę w klapie bo stara ciekła Big Grin
BMW Z4 3.0i [Obrazek: icon3.png]
VW SHARAN 1.8T MK2 [Obrazek: icon4.png]
Odpowiedz
Dzisiaj pomalowałem uchwyty w drzwiach - były ohydnie poobdrapywane i wyglądały obleśnie, umocowałem lewy boczek - trzymał się jak lewa noga pupy, kilka dni temu naprawiłem niesprawny uchwyt na napoje, umyłem zalepiony jakimiś sokami panel klimatronika - ogólnie cała środkowa część konsoli została wymontowana, gruntownie wymyta, gdzie trzeba to poklejona i zamontowana z powrotem na miejsce, zamontowałem normalne (normalnie wyglądające i grające) radio, zamontowałem CB - żeby nie wiercić dziur zrobiłem uchwyt montowany rozporowo. Przybieram się do dobrania się do haldexa - muszę tam sprawdzić zaworek sterujący i wymienić olej i filtr. Mam nadzieję że na zlot przyjadę ze sprawnym napędem 4Motion Smile
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
Nowa chłodnica klimy.
Odpowiedz
(11-06-2014, 23:07)red napisał(a): kilka dni temu naprawiłem niesprawny uchwyt na napoje, Mam nadzieję że na zlot przyjadę ze sprawnym napędem 4Motion Smile

Jak udało Ci się wyciągnąć ten uchwyt ? Czytałem że trzeba od góry wsunąć kartę żeby odblokować zaczepy jednak kiedyś chyba z 10 min się bawiłem i nic.

Co do etki to: http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

I kliknij po lewej "CarProg2"
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
(12-06-2014, 01:03)piotto0 napisał(a):
(11-06-2014, 23:07)red napisał(a): kilka dni temu naprawiłem niesprawny uchwyt na napoje, Mam nadzieję że na zlot przyjadę ze sprawnym napędem 4Motion Smile

Jak udało Ci się wyciągnąć ten uchwyt ? Czytałem że trzeba od góry wsunąć kartę żeby odblokować zaczepy jednak kiedyś chyba z 10 min się bawiłem i nic.

Co do etki to: http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

I kliknij po lewej "CarProg2"
Dzięki za etkę
Uchwyt na napoje ma 2 zatrzaski na górze po bokach. Ja wyciągnąłem całą konsolę i dlatego wiem jak on jest zamocowany. Walczyłem z nim ponad pół godziny.

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz




Wystarczy wsadzić w górę śrubokręt i bez problemu wychodzi, ewentualnie można z kartą próbować powinno być jeszcze łatwiej Smile

Zrobiłem usb z podświetleniem do wiwy. Na razie tylko takie podświetlenie ( w realu wygląda lepiej ), ale chciałbym zrobić jakiś napis usb czy ikonkę podświetlaną.

Znalazłem usb i aux od passata b6 chyba, ale i tak jest mniejsze niż w sharanie, poza tym cena powala i nie ma podświetlenia napisów, więc lipa. http://www.aliexpress.com/item/USB-AUX-S...65235.html



Załączone pliki Miniatury
           
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
DDiablo, zagadaj do nich, ceną się nie sugeruj (mają trochę drogo, ale tutaj jest indywidualnie zależnie od tego co chcesz). Może zrobią Ci taką zaślepkę z napisem Wink
http://moman.pl/maskownica--kontrolki--w...3,376.html
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
O dzięki, napiszę jak mnie cena nie zwali z nóg to zamówię Big Grin Chyba, że znacie jakieś inne grawerowanie czy coś Smile
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Ceny różnych bajerków masz z grubsza na stronce - przymierz się do jakiegoś podobnego wyrobu i z grubsza będziesz miał pogląd.
Jak za wysoko to szukaj kogoś sprytnego co ma frezareczkę cnc - bez problemu na niej się wyrzeźbi.
Jak frezareczka dokładna i sprytny operator to i maleńkie kilkumilimetrowe logo, napis inna grawerka to też żaden problem, jak nie frezem to laserkiem idzie zrobić, tyle że za 1 szt cena też może być chora bo "malunek" trzeba zrobić, na kodzik przetworzyć, maszynkę przezbroić itp....
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości