Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zabawne, to jak wiesz jak podpiac pod klimatronik to pokaż. Upewnie sie wtedy czy dobrze to sobie obmyśliłem. Tongue
Odpowiedz




Ja mówiłem o samym zegarku, ale jeżeli robisz fotorelację z podpięciem postojowego to ok Smile Mój błąd. O ile wiem to w climatronicu podpinasz się pod pin 20 w czerwonej wtyczce, tak jest w instrukcji webasto do rozbudowy eberka, ale nie sprawdzałem tego. A i jeszcze musisz jeden chyba podpiąć.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Wpadły dystane na tył 20mm.
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz
Dokładnie jeden idzie pod 20, ale tylko panel wtedy rusza. Jeszcze drugi kabel pod sam wentylator trzeba podpiac.
Odpowiedz
A nie do climatronica + po stacyjce? Nie wiem bo nie ogarniałem dokładnie tematu, będę w przyszłości się tym zajmował.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(05-06-2014, 07:01)DDiablo napisał(a): Bez przesady a co tam więcej do pokazania Smile Widzę spore zainteresowanie na zegarek jest Smile Nie wiem co za Helmut wpadł na pomysł i zrezygnował z tego zegarka, zostawiając puste miejsce, chyba, że ten zegarek to był jako luksus Big Grin Bogio, kabel prowadziłeś przy szybie czy udało się tymi kanałami w dachu puścić, nad słonecznikiem?
Od klimatronica pod kierą na słupek (lewy) i potem nad słoneczko i do lampki.

(05-06-2014, 07:21)dmusek napisał(a): Zabawne, to jak wiesz jak podpiac pod klimatronik to pokaż. Upewnie sie wtedy czy dobrze to sobie obmyśliłem. Tongue
Całą instalkę robił mi kolega stefo także ja tylko dokupiłem sobie zegarek i sam montaż.Jeśli chodzi o podpięcie co gdzie i pod jaki pin to nie pomogę bo nie wiem dokładnie, ale pod klimatronic sie wpinaliśmy.

Ewentualnie mogę pomóc w podpięciu pod zegarek, jak ktos chce.

Odpowiedz




Wsadziłem piny od lusterek do kostki od strony pasażera, tym razem obyło się bez problemów. Może później napiszę how to jak to się robi i na co uważać.

Ech, zacząłem pisać how to byłem już przy końcu i mi zawiesiła się przeglądarka. Napiszę w przyszłości how to.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
za niewielkie pieniazki zakupilem sobie glowice pompki AL turbo od ASZ i jednomas do AFN'a
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Podświetlenie schowka pod radiem na czerwono, mogłem dać w sumie 3 ledy a nie 2, ale i tak jest ok.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Zmalowałem znaczek na czarno. Potem spadł deszcz.
[Obrazek: 14366862384_b6d3e22f26_c.jpg]20140607_185256 by sabelART, on Flickr
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości