Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ostatnio założone sprężyny Eibach'a Pro Kit, poszedł w dół -35mm.

Dzisiaj umyty, odkurzone w środku. Oczyszczony dach + całe auto od listew w dół włącznie z zderzakami ( glinkowanie, smoła, cleaner ) i poszedł wosk.
Umyte opony i nałożona odżywka. ( Zdjęcia jeszcze bez ..)
Polutowane kable w tylnych lewych drzwiach ( przelotka ) bo tradycyjnie popękały.
Zdjęcie:
[Obrazek: 2vsKqxal.jpg]

Więcej w dziale o naszych samochodach.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Może być ciekawie na tych felach, ale jak chcesz inwestować to może 17'? Albo jakiś fajny wzór niespotykany 16
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
zamontowane radio CB pod radiem, naprawiony schowek górny prawy, przyklejona listwa prawa tylna i odkurzony, nie myty bo pada :-P
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
(31-05-2014, 23:20)spraktor napisał(a): noszę się z zamiarem pomalowania felg, co o tym myślicie koledzy
Jak dasz czarny połysk to będzie super efekt.Tongue
Widziałem identyczne aluski jak twoje w ten sposób zrobione, i też na alhambrze. W realu wyglądały mega wypas.Smile
Odpowiedz
Wtedy koła przy tym rozmiarze będą wyglądały na malutkie.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Pokręciłem gwintem co nieco Wink
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz




Musiałem puścić kabel od bezpiecznika 3 bo zapomniałem o nim wcześniej. Czy w mk2 jak się włączy grzanie siedzeń to przełącznik cyka, że słychać jak to ma miejsce w mk1 czy nic się nie dzieje ? Bo na szybko sprawdziłem i nic mi nie cyka, ale nie sprawdzałem czy fotel grzeje, jutro zobaczę.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
nie nie cyka nic. Wszystko przechodzi przez ten ten wlacznik nastawnik.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
To super jutro sprawdzę i składam deskę.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(01-06-2014, 10:25)andrew7800 napisał(a):
(31-05-2014, 23:20)spraktor napisał(a): noszę się z zamiarem pomalowania felg, co o tym myślicie koledzy
Jak dasz czarny połysk to będzie super efekt.Tongue
Widziałem identyczne aluski jak twoje w ten sposób zrobione, i też na alhambrze. W realu wyglądały mega wypas.Smile

no tak właśnie widziałem w progranie tvnturbo kup i zrób, jak na mietku 124 stare felgi tak odmłodzili, moje są w bdb stanie i myśle czy właśnie trochę ich nieodświerzyć takim malowaniem, okleić taśmą zmatować i prysnąć czarnym połyskiem
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości