Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-papieros co polecacie?
#11
polecam volish Ego3.1 -)
SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
Odpowiedz




#12
Ja też polecam volish z crystalem 2 jest naprawdę dobry
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
#13
(31-07-2012, 20:09)empoli71 napisał(a): Mam zamiar zakupić jakiś zestaw e-papierosa i nie mam pojęcia co kupić bo wybór jest ogromny.Możecie oviera energia mi coś doradzić cena nie gra roli.

La sigaretta non è efficace a tutti .. ho utilizzato per un po ', senza alcun risultato ..
Odpowiedz
#14
Ja do sprawy podszedłem budżetowo bo nie wiedziałem czy chcę tak naprawdę rzucić palenie i kupiłem jakiegoś taniego milda chyba master. Kupiłem go w zeszłym roku w październiku. Na początku liquidy z nikotyną w tej chwili kupuję bez nikotyny. Niedługo będę się przymierzał do odrzucenia efajki.
Odpowiedz
#15
(29-05-2014, 09:11)ErichArochas napisał(a):
(31-07-2012, 20:09)empoli71 napisał(a): Mam zamiar zakupić jakiś zestaw e-papierosa i nie mam pojęcia co kupić bo wybór jest ogromny.Możecie mi coś doradzić cena nie gra roli.

La sigaretta non è efficace a tutti .. ho utilizzato per un po ', senza alcun risultato ..
Qui siamo a Polonia e si scrive polacco perche non tutti capiscono.Grazie


(29-05-2014, 11:09)centrino napisał(a): Ja do sprawy podszedłem budżetowo bo nie wiedziałem czy chcę tak naprawdę rzucić palenie i kupiłem jakiegoś taniego milda chyba master. Kupiłem go w zeszłym roku w październiku. Na początku liquidy z nikotyną w tej chwili kupuję bez nikotyny. Niedługo będę się przymierzał do odrzucenia efajki.
Ja już wapuje 2 lat teraz na volish control 2 i jestem na etapie nikotyny 8 ale tylko owocowe i mięta.Robię za odświeżacz powietrza w domuBig Grin

[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
#16
Ja głównie owocowe. Miętowy z niechęcią zakupiłem kilka dni temu i stwierdziłem, że są najlepsze.
Papierosowych liquidów nigdy nie kupowałem.
Odpowiedz




#17
witam czym się trujecie szanowni koledzy przecież to czysta nikotyna tylko wzbogacona o jakiś aromat zapachowy i to jeszcze na dodatek chemiczny zafundujcie sobie dobra fajke z dobrym tytoniem i na pewno będzie zdrowiej i przyjemniej
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zakup auta- co polecacie maciekx87 21 8,133 20-01-2014, 20:43
Ostatni post: fredric

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości