Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
W ali przeciągnąłem kabel od tylnych szyb i miałem wsadzić wiązkę od fotela kierowcy, ale widzę, że bez zrzucania deski się nie obejdzie, więc chwilowo darowałem sobie.

Podłączyłem na krótko wiwę do mfd2 i działa, w przyszłości podłączę na stałe. Jakość obrazu podobna jak u mnie, ale ze względu na sygnał rgb minialnie lepiej widać małe napisy, jednak obraz jest bardziej wyblakły, ta mi się wydaje na pierwszy rzut oka.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Pogratulowac furmanki Robercie Smile
I kolor jedyny słuszny Wink miliona km i do zobaczenia na drodze Smile
Odpowiedz
(11-05-2014, 18:35)andrew7800 napisał(a):
(10-05-2014, 21:27)red napisał(a): Witam
Ja dzisiaj przymierzyłem się w fotelu mojego zakupionego dzisiaj sharana Cool Fajna sztuka, niezły stan i do tego 4Motion Tongue Musiałem się pochwalić Smile
Pogratulować nowego nabytku. Fajne autko.Smile
Nie dziękuję ale cieszę się jak dziecko pomimo że nim nawet nie jeździłem Smile

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
(11-05-2014, 20:26)dmusek napisał(a): Pogratulowac furmanki Robercie Smile
I kolor jedyny słuszny Wink miliona km i do zobaczenia na drodze Smile
Zobaczymy się na pewno. Co do koloru to nie mam większych wymagań, liczy się przede wszystkim stan. Jakoś kręci mnie że to czterobut i nie mogę się doczekać jak to będzie latać Smile

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
No to ja też dołączam się do gratulacji i życzeń bezproblemowego dopieszczenia i eksploatacji Smile

Czterobucik jest w manualu czy w automacie ?
Tak z ciekawości pytam bo też rozważałem czterobuta pod kątem ciągania budy.
Ale jakoś TDI żaden ciekawy się nie trafił a VR6 czterobut z budą to tak średnio automat chodzi.


Mój koń zaprzęgowy poszedł dziś do gaziarza bowiem kupiony konik miał marne poidełko czyli starego starego miksera
Właśnie przed momentem wróciłem na butach a koniku trwa przekładka na sekwencję z mojej byłej zdechłej Cordoby.

Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
nie wiem czy wystepuje tak akombinacja ze 4 mot z automatem. tak jak nie ma BTB 150 konnego w automacie czy innych. Pewnie juz na wstepie wiedzieli ze taki automat dlugo nie pozyje wiec nie pakowali automata do mocnych silników.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Zapytałem z ciekawskości o automat w dieslach bo słabo znam ropniaki,
Jakoś zawsze tak wychodziło mi że B+LPG miałem a VR6 automata znam z Paska tam automat męczył się mocno z budą mieszał i mieszał ale solówką jeździło się fajnie tyle że żarła trochę dużo.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
Wsuwka zamiast czujnika na podszybie i odpalenie ebera w celu przedmuchania jak co miesiąc.Cool
Odpowiedz
(12-05-2014, 16:48)smok_wawelski napisał(a): No to ja też dołączam się do gratulacji i życzeń bezproblemowego dopieszczenia i eksploatacji Smile

Czterobucik jest w manualu czy w automacie ?
Tak z ciekawości pytam bo też rozważałem czterobuta pod kątem ciągania budy.
Ale jakoś TDI żaden ciekawy się nie trafił a VR6 czterobut z budą to tak średnio automat chodzi.
Nie dziękuję
Czterobut w manualu oczywiścieSmile

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
szkoda tez ze ten naped to nie to co kiedys bylo. tródno tu mowic o napedzie na 4 kola. z drugiej strony przez to tez nieco zmneijszyli spalanie bo kiedys zawsze sie mowilo ze jak na 4 kola naped to pali ze 3-4 litry wiecej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości