Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Aa w ten sposób. Muszę popatrzeć na schematy i zobaczyć co i jak. Nie pomyślałem o takim sposobie Smile
Możesz jeszcze powiedzieć jaki dałeś stabilizator?
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Załączam zdjęcia na szybko z odbioru tv na biquadzie własnej roboty. Jak się ustawi dobrze to odbiór jest stabilny. Wszystko bez wzmacniacza, ciekawe jakby z nim odbierał. Kupię chyba lna-177 i dorobię wąsy zobaczymy jak na niej odbiera.


Załączone pliki Miniatury
       
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(03-05-2014, 19:09)wesol napisał(a): Lepiej nowy czujnik zakupić uniwersalny i go walutowa. Można zrobić jak w nowszych i wypuścić kabelki na zewnątrz a czujnik założyć na rurę dolotową.

Masz jakiś dokładny opis tego co mówisz? Wlutowałem drugi czujnik już i troszkę nie hallo będzie jeśli okaże się ponownie uszkodzony...
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
na necie znajdziesz ale to naprawde nie jest nic trudnego. w starszych tdi jak AFN czujnik byl w ecm i wezyk pociagniety a w nowszych poprostu przeniesli czujnik na uklad dolotowy i sygnal do ECM biegnie po kabelku.
Wyprowadzasz kabelki z ecm i montujesz MAP na dolocie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Jestem w szoku, na tym patyku małym od tunera usb wystawionym na dach odbiera mi lepiej niż na biquadzie w środku, ale tylko jeden najsilniejszy mux mi działa, z innymi jest lekki problem. Sami zobaczcie, zero pixelozy co prawda przez 10 min tylko testowałem, ale jutro zobaczę co będzie i przez godzinę będę testował łącznie z krótką jazdą. Chyba kupię ten wzmacniacz i zrobię, wtedy powinno w miarę dobrze śmigać bez ustawiania.



Załączone pliki Miniatury
       
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
(04-05-2014, 14:26)DDiablo napisał(a): Aa w ten sposób. Muszę popatrzeć na schematy i zobaczyć co i jak. Nie pomyślałem o takim sposobie Smile
Możesz jeszcze powiedzieć jaki dałeś stabilizator?
Tu masz schemacik i jaki stabilizator mam tak samo Tongue
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=39
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Dzięki Smile
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Nie ma za co , staram się jeśli mogę to pomogę Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
(04-05-2014, 19:18)wesol napisał(a): na necie znajdziesz ale to naprawde nie jest nic trudnego. w starszych tdi jak AFN czujnik byl w ecm i wezyk pociagniety a w nowszych poprostu przeniesli czujnik na uklad dolotowy i sygnal do ECM biegnie po kabelku.
Wyprowadzasz kabelki z ecm i montujesz MAP na dolocie.

Okey, jeśli teraz się uszkodzi to zrobię ten sposób, choć wydaje mi się, że powinno być ok teraz, a i zwinność wreszcie wróciła dziś ponownie 1.6 dobiło bez żadnego ale Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Wytargalem pompę tandem i rozebralem by sprawdzić szczelność i doszczelnic
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości