Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Swiatełka słabo ściemnione,szukałbym ciemniejszej foli.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz




Narzazie musi wystarczyć Smile
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
(01-05-2014, 20:52)DDiablo napisał(a): No własnie, ja bez wody to robiłem, będę przyciemniał szyby to zobaczymy jak to wyjdzie. Jakieś folie do szyb możecie polecić? Taka co nie będzie się niszczyć od słońca.

Kupowałem z allegro, badziewie (te tańsze). Podjechałem do gościa co przyciemnia i sprzedał mi tanio swoją. Rewelacja! Jest to firma global, odcień najciemniejszy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
I sam przyciemniałeś? Ile wyszła folia? Ja szukam najciemniejszej taką mam w sharanie innej nie biorę pod uwagę Big Grin

Tak patrzę z ciekawości na maila, bo napisałem miesiąc temu do gościa od folii i miał wystawioną na allegro Folia Global GP Premium (USA ) ale mówił, że za jakiś czas będzie miał jeszcze lepszą.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Przyciemniłem jedną szybę na razie, nie miałem czasu na zabawę, a folię zużyłem, drugą szybę zepsułem. Koleś bierze około 40zł/m2. Folia jest szerokości około 1,5m. Brałem 1mb to wziął 40zł, spoko koleś, wytłumaczył. Folii nie możemy obracać jak się chce, kurczy się tylko w jedną stronę. Jest trochę zabawy z tym, ale się da. Kupiłem też taką raklę http://allegro.pl/profesjonalna-rakla-do...96972.html Jak gadałem z tym gościem, to mówił że sharan jest jednym z trudniejszych do oklejenia aut, i mogłem sobie wziąć inne auto do nauki. Potwierdzam te słowa w 100%, bo nie jest tak hop-siup.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Jakiś czas temu też okleiłem u siebie lampy z tyłu
[Obrazek: bujQSc7l.jpg]

Więcej w temacie:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...2#pid56182
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




(01-05-2014, 21:42)Scrappy napisał(a): Przyciemniłem jedną szybę na razie, nie miałem czasu na zabawę, a folię zużyłem, drugą szybę zepsułem. Koleś bierze około 40zł/m2. Folia jest szerokości około 1,5m. Brałem 1mb to wziął 40zł, spoko koleś, wytłumaczył. Folii nie możemy obracać jak się chce, kurczy się tylko w jedną stronę. Jest trochę zabawy z tym, ale się da. Kupiłem też taką raklę http://allegro.pl/profesjonalna-rakla-do...96972.html Jak gadałem z tym gościem, to mówił że sharan jest jednym z trudniejszych do oklejenia aut, i mogłem sobie wziąć inne auto do nauki. Potwierdzam te słowa w 100%, bo nie jest tak hop-siup.

No cóż, pewnie najgorzej z tylną szybą będzie. Rozumiem, że nie wyjmowałeś bocznych ani nie zdejmowałeś boczków?
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Nie, próbowałem wyjąć uchylną, ale nie umiałem Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Pod listwą są 2 śruby na torx Big Grin
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
zmieniłem klocki tył
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości