Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
dzis przyciemniłem przednie kierunkowskazy , boczne tez ni lampy z tyłu jak bede miał fotki do dodam Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Doprowadziłem cb do stanu używalności. Wyczyszczone, sprawdzone przewody i luty. oraz dokupiony dodatkowy głośnik zewnętrzny. Sprawuje się super i zasięg też ciągnie nieźleTongue.
Odpowiedz
Ostatnio w sobotę umyłem samochód... dzisiaj patrzę i cały po kropkowany z soku z drzew tak więc ponownie dzisiaj mycie i parę kropelek na dachu:
[Obrazek: NCkY8aHl.jpg]


Dodatkowo po powrocie z pracy patrzę i w tylnej oponie wbita śruba ... i to na klucz 10'tke ... No kur AngryAngry. Więc zmiana koła na zimowe, letnie wleciało do bagażnika i jutro do wulkanizatora załatać + azotem napompować z powrotem koło...
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Dostawałem wydechowej ale zastanawiam się czy nie wykastruje kata i może dec sama rurę nierdzewna aż po końcowy tłumie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(30-04-2014, 11:05)wesol napisał(a): Dostawałem wydechowej ale zastanawiam się czy nie wykastruje kata i może dec sama rurę nierdzewna aż po końcowy tłumie.

Też ostatnio myślę żeby wyciąć kata i od niego puścić nierdzewkę do ostatniego tłumika. Tylko bez podnośnika to mogę sobie robić ... więc na razie tylko na planach zostaje, jaką średnicę byś myślał puścić ? Ja myślałem 2,5 - 2,75 cala
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
srednicy generalnie nie chcialem dawac jakiejs przesadnie duzej bo to wcale nic dobrego.
Nierdzewki sa w dosc bogatej ofercie i wymiary ich sa w mm i stopniowanie co jeden mm plus do tego sa zwykle i bezszwowe, polerowane i nie polerowane oraz z rozna gruboscia. Ja myslalem by dac cos takeigo by przypasowalo mi srednica z jednego i drugiego konca. Poczatek wydechu do kata to srednica stosunkowo nieduza bo zewn to 50 mm dalej kat i z anim juz jest cos kolo 54 czy 56 dalej tez cos kolo 50 czy 52. Tez myslalem o wywaleniu srodkowego i kata. Kata opchnąć za dobra kase. Koncowy tez mozna by dac jakis z nierdzewy ale dobrzeby bylo by byl cichy. Nawet myslalem by to pospawac zwyklym spawem migomatemi po sprawie. Kiedyśzakupilem kawal rury nierdzewnej i mam jeszcze chyba ze 3 czy 4 metry 52 mm jak dobrze pamietam i spawalem elektrodami tez nierdzewnymi ale mysle ze to przesada.

Martwi mnie raczej to ze ten wydech nie jest taką prosta rurą tylko troszke powyginany.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




W tygodniu zostały pomalowane wneki felg na czarno, a dzisiaj zamontowalem w drzwiach takie logo,projektor http://img03.allegroimg.pl/photos/orygin...4198207462
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
Fajny bajerek ten projektorBig Grin
Odpowiedz
Właśnie byłem popatrzeć jak świeci w nocy,Powiem tyle ZAJEBIŚCIE.Efekt fajny robi wrażenie na żywo.Big Grin
Jeszcze rok temu były po 150zł więc były za drogie,teraz są dużo tańsze więc się skusiłem.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
Daj foto bo tez sie na nie czaje troche Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości