Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
To zrób fotorelację z wymiany, będzie dla potomnych.
Jak zmieniałem to z lenistwa i powodu brudnych rąk nie zrobiłem. Teraz żałuję.
Odpowiedz




Dziś z racji że jest ciepło wziąłem się za swoją tapicerkę Smile
Fotorelacja z przed i po, nie ma nie wiadomo jakiego efektu po pierwszym razie ale zawsze ładniej Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Ta wykładzina ori jest? Nigdy takiej nie widziałem Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Ja ostatnio taką na szrocie widziałem vw sharan VR6 kolor jak mój, a tapicerka była jasna w kropki taki kolor jak na zdjęciu bo kupiłem te pokrywy na schowki pod siedzeniami bo nigdzie nie mogłem dostać siwych jak moja tapicerka.
[Obrazek: f60b86f3f985.jpg]
Odpowiedz
Zawsze myślałem, że są tylko całe granatowe, albo całe szare itd. Blush
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Niekoniecznie zrobiłem dzisiaj, a w weekendSmile wymieniony olej, na sławnego motulaSmile filtry, włącznie z paliwa i tu niespodzianka - prawdziwa NIEMIECKA precyzja była założonaBig Grin


Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Podoba mi się ta ostatnia linijka tekstu na fotceBig Grin
Bardzo często się to spotyka prawie wszędzieSmile
Odpowiedz
Mam cichą nadzieję, że tylko materiały eksploatacyjne są chińskieSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
Nie am to mimo to znaczenia póki robia to na maszynach odpowiednich i z odpowiednich podzespolów. Tak jak te silniki tdi klepane unas. Czyli kazdy silnik tdi w vagu poza 2.5 jest robiony w PL. To co ine kraja maja patrzec na nas tez krzywo??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Witam!! dzięki synowi wydało się że szarik nie zamyka lewych tylnych drzwi więc szybka akcja-operacja Idea diagnoza pozrywane przewody w przelotce drzwi.Angry więc w ruch poszła lutownica oraz koszulka termokurczliwa oraz parę opasek trytytek największy opór stawiała tapicerka (bo zimno dziś Wink dalej poszło szybko, poluzowałem wiązkę w drzwiach w celu łatwiejszego dostępu do przewodów i poszło w parę minut połączenia kilku przewodów krótki test sprawnośći i można składać wszystko do kupyCool brak tylko browarka ale było za zimnoWink
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości