Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dlatego właśnie opróżniłem Marcin,natomiast niegaszenie popierosów jest najczęstszą przyczyną pożarów...Big Grin
Galaxy AUY
Odpowiedz




ja pale w samochodzie ale nigdy w zadnym samochodzie jakim miałem nie otrzepałem nawet popiołu,u mnie popielniczki służa do drobny na jakąś kawe itd,a nie do papierosów Big GrinBig GrinBig Grin
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
zmieniłem żarówki na osram night breaker +110%

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
Zakląłem dzisiaj soczyście w moim....
jakaś "pani" zatrąbiła za mną ,bo chciałem zaparkować jak gość wyjeżdzał ,czekała może 6sek,a jak zawsze przy takich manewrach mam właczony kierunkowskazSad
A sama pewnie- jak wiele "pań" włącza migacz ,zaraz po wciśnięciu pedału hamulca i zapewne lepiej parkuje... co za ludzieHuh

Galaxy AUY
Odpowiedz
Odpaliłem Big Grin Big Grin Temperatura -12*C, jak zwykle jednokrotne podgrzanie świec, odpalił jak przy +10. Aż sam byłem zdziwiony Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Mój przy -19 odmówił posłuszeństwa niestety... aku dał [automat-usunięto wulgaryzm] i tyle...
[Obrazek: vwclub.gif]
Odpowiedz




(25-01-2014, 20:42)przemo napisał(a): Mój przy -19 odmówił posłuszeństwa niestety... aku dał [automat-usunięto wulgaryzm] i tyle...

Wieczne jest tylko pióro Sad

Przy takich temperaturach trzeba aku brać do chaty jak się nie jeździ dłużej niż 2-3 dni. Już nawet bez ładowania może być, jeżeli tylko w baterii jest jeszcze trochę życia.
Odpowiedz
W sobotę go umyłem ... bo był tak usyfiony od soli że szok. Dzisiaj już jest prawie tak samo brudny, ale co zrobić trzeba walczyć.

Do tego w sumie nie zrobiłem "w" ale "dla" mianowicie kupiłem kabelek do VAG'a ( Interfejs USB VAG KKL Polski ). Ściągnąłem VAG-COM'a 409.1 i będę się uczył pomału Big Grin. Głównie zależy mi na sprawdzeniu pompo-wtrysków. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
nowy aku centra plus 95Ah - wreszcie rano zapalam i już Cool
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
stasio 59 to MASZ powód do radosci bo ja dziś stwierdziłem ze dogrzewacz nie działa a w tamta zimę był robiony i [automat-usunięto wulgaryzm] .
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości