Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was drażni w SGA?
#81
tak tez to zaobserwowalem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#82
czyli jest szansa, że ten typ tak maSmile najlepsze, że zwykle migał raz, a dzisiaj jakoś chyba ze 3 razy mignąłSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#83
pewnie jakies skoki napiec. I w samym panelu klimatrona sa przetwornice napiecia jak i tyrystorowe regulatory. Zobacz jak swiatla pulsuja jak dogrzewacz sie wlaczy
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#84
(05-12-2013, 00:09)goozik napisał(a): No właśnie zbędny link jak już wnioski są ,no nie?No właśnie klimatronic mi miga na wstępie kilka razy ,o co tu kaman?

Będzie migał w dwóch przypadkach:
- za małe ciśnienie gazu klimatyzacji
- za duże ciśnienie gazu klimatyzacji

A ciśnienie bierze z czujnika wysokiego/niskiego ciśnienia, który znajduje się na osuszaczu klimatyzacji.
Odpowiedz
#85
(17-12-2013, 12:00)centrino napisał(a):
(05-12-2013, 00:09)goozik napisał(a): No właśnie zbędny link jak już wnioski są ,no nie?No właśnie klimatronic mi miga na wstępie kilka razy ,o co tu kaman?

Będzie migał w dwóch przypadkach:
- za małe ciśnienie gazu klimatyzacji
- za duże ciśnienie gazu klimatyzacji

A ciśnienie bierze z czujnika wysokiego/niskiego ciśnienia, który znajduje się na osuszaczu klimatyzacji.

Może też chyba mrugać jak się zatnie klapa od obiegu wewnętrznego.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#86
wszekla awaria i bedzie migac. co do cisnien to raczje watpie by migala jak bedzi emalo gazu bo nawet jak bedzi e50 gram gazu to nie zamiga i tak samo jak bedzie nawt 2 kilo gazu. Sprawdzalem to. Pamietac nalezy ze cisnienei gazu jest bardzo mocno uzaleznione nie od ilosci czynnika a od cisnienia a to z kolei jest uwarunkowane od temperatury zewnetrznej.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#87
Czyli wystarczy jakaś nieszczelność i sygnalizuje awarię?
Odpowiedz
#88
Jesli nie bedzie gazu w ukladzie wcale to moze wtedy migac panel zaraz po odpaleniu auta. Z tym ze w niektorych markach aut ni ejest nawet brak gazu odnotowywany jako błąd ktory bedzie w ten sposob czy inny komunikowany. Po podpieciu sprzetu diagnostycznego owszem ale wizualnie niekoniecznie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#89
Jak na razie drazni mnie czerwone podswietlenie zegarow. Zupelnie to glupie - wskazowka czerwona, cyferki czerwone, czerwone pole czerwone... na szczescie da sie to zmienic.
2014 SEAT ALHAMBRA SE LUX 2.0 TDI CR 140KM
Odpowiedz
#90
Zielone uspokajaSleepy polecam,natomiast drażni mnie czerwone,szczególnie szybko spadająca wskazówka stanu paliwa Angry
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości