Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
miasto jak każde inne

giełda była w niedziele
Odpowiedz




Miasto może i jak każde, ale ludzie, gdzie się nie pojedzie, to widać ze ze stolicySmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
Dzisiaj troche walki ze sprzeglem odpowietrzone po raz kolejny zaklepana koncowka pompy podcisnienia wyczyszczona masa przy rozruszniku hmm na dzis tyle zobacze jak dlugo sprzeglo bedzie dobrze pracowacSmile
Odpowiedz
Przedwczoraj (na kosoli w zaślepkach wiem że nie w tą stronę paski, prawdopodobnie folię obróciłem bo zwracałem uwagę na początku na to żeby było w tą samą stronę):
[Obrazek: min_e7f747dc1460d45add674d3769f.jpg][Obrazek: min_704a2220dddb08c0a0d7037255c8b.jpg]

A dzisiaj pomaluję tą rączkę i zrobię w niej podświetlenie klamki Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
scrappy . jak założysz podświetlenie klamki to zrób fotę i podziel się jak to zrobiłeś bo ja próbowałem ale zawsze było za jasne albo prawie wogle nie świeciło a ja chciałem takie lekkie delikatne co było tylko po ciemku widać.
Odpowiedz
(21-11-2013, 16:13)robertsalar napisał(a): scrappy . jak założysz podświetlenie klamki to zrób fotę i podziel się jak to zrobiłeś bo ja próbowałem ale zawsze było za jasne albo prawie wogle nie świeciło a ja chciałem takie lekkie delikatne co było tylko po ciemku widać.
Nie ma sprawy.

SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Wczoraj wymieniłem rozrząd, wszystkie filtry i olej.
Odpowiedz
Założone nowe kołpaki - oczywiście VW Smile
Odpowiedz
dzisiejszy wynik pracy
[Obrazek: DSC_0255_jpg_300x300_q85.jpg]
teraz tylko wysłać do kolegi stefano aby go przywrócił do życia Smile
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Zmienione buciki na zimowe Smile
Sharan 1.9TDI 131km 2004 SmileSmile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości