Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Obszyta na nowo gałka i nowy mieszek ;-)

[IMG=http://img855.imageshack.us/img855/5029/ez1s.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz




Pierwsza samodzielna diagnostyka Big Grin
Odpowiedz
(09-11-2013, 16:57)DuczekiOsia napisał(a): Obszyta na nowo gałka i nowy mieszek ;-)

[IMG=http://img855.imageshack.us/img855/5029/ez1s.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Jaki koszt?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
dzis nic nie zrobiłem miałem wymienic kółka ale szpilek nie mam z płaskim kołnierzem ino dowiedziałem sie ze nie mam kabelków do włącznika dogrzewacza
musze szukac
dzieki stasio bede w poniedziałek rozbierał tam co mówiłes
Wymieniłem klamke od kierowcy (rozsypała sie) cholera musze miec dwa kluczyki razem
Odpowiedz
(09-11-2013, 23:09)stasio59 napisał(a): no właśnie ile, widać ze już masz klientele na obszycie

Gałka była fabrycznie obszyta skórą , tylko że stara skóra była strasznie podarta itd. . Jak ktoś ma taką samą to żona to zrobi za 30zł . Koszt wysyłki pokrywa klient. Lit polecony priorytetowy
Odpowiedz
dziś wytargalem podopore półosi w celu weryfikacji drgań. Okazuje sie ze łożysko podpory kończy swój żywot. Zamawiam jakies uniwersalne łożysko. Dam znać jak sie sytuacja potoczy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Diagnostyka Stasio wedlug wskazowek stefano wyszla ok i dowiedzialem sie ze w dogrzewaczu padla mi swieca Undecided
Odpowiedz
(08-11-2013, 09:01)kaskader napisał(a): Ale lepiej to po wymianie świec Huhczy ogólnie po rozrzadzieHuh

Po wymianie rozrządu różnica jaką zaobserwowałem to tylko tyle że ciszej silnik pracuje, a po wymianie świec pali bardzo ładnie i nie kuleje na jeden gar, jak to było na starych świecach.
SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
Odpowiedz
Hmm rozrzad zmienilem 12tys temu a swieczki zmienie na NGK
Odpowiedz
Ja również zamontowałem NGK i jestem zadowolony
SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości