Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
dziś wreszcie naklejone forumowe wlepki x2 Smile przód maska , tył szyba klapy Wink
Odpowiedz




(27-10-2013, 21:24)G.T. napisał(a): -nowy plastik przy dzwigni recznego, ten co trzyma sprezynka i odpowiada za odbijanie dzwogni (o dziwo brak zamiennikow, ori w VW całe 7 zeta Smile )

Niby cena niska, ale czy opłacało Ci się dawać po raz kolejny plastikowy element? Wink ja dotoczyłem sobie u pobliskiego tokarza za jedyne 10zł, ale odliczając paliwo i czas jaki musiałbym czekać na plastik w ASO wychodzi na to samo Wink

[Obrazek: qi2o.th.jpg] [Obrazek: t0jy.th.jpg]
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
U Kolegi Stefano rozbudowany dogrzewacz do postojowego. Nie mogę się doczekać zimy...
Odpowiedz
(28-10-2013, 10:40)__ArroW__ napisał(a):
(27-10-2013, 21:24)G.T. napisał(a): -nowy plastik przy dzwigni recznego, ten co trzyma sprezynka i odpowiada za odbijanie dzwogni (o dziwo brak zamiennikow, ori w VW całe 7 zeta Smile )

Niby cena niska, ale czy opłacało Ci się dawać po raz kolejny plastikowy element? Wink ja dotoczyłem sobie u pobliskiego tokarza za jedyne 10zł, ale odliczając paliwo i czas jaki musiałbym czekać na plastik w ASO wychodzi na to samo Wink

[Obrazek: qi2o.th.jpg] [Obrazek: t0jy.th.jpg]

przyznaję, że ładnie to u ciebie wygląda, ale z drugiej strony 7zł na kolejne X lat to nie majątek Smile , przecież nie rozpina się tego co tydzień Smile

Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz
A ja nie wczoraj ale do swego SHARANKA dołożyłem tempomat , sterowanie radiem przy kierownicy, spryskiwacze kompletne reflektorów , mam lampy z soczewkami ZKW (Xenony) , no i ostatni nabytek pierwszy raz zobaczyłem że w naszych autach jest taki bejer dodatkowy schowek który montuje się nad orginalnym schowkiem we wgłębieniu deski rozdzielczej po prawej stronie przed pasażerem -to fotka poglądowa , http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-1-9-...04125.html .
Pozdrawiam
Odpowiedz
te ksenony to raczj enie masz legal bo w przedliftach nie bylo czegos takiego na wyposazeniu i raczj enikt nie robi do tego modelu oswietlenia xenonowego.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Dobra może nie akurat dziś ale pozbyłem się dogrzewacza ebera a w jego miejsce wskoczyło webasto Termo top C w roli pełnego ogrzewania postojowego. Zabawy było troszkę przy budowie mocowania pod ori otwory montażowe po eberku ale z sukcesem jedyną rzeczą jaką wykożystałem z eb era to instalacja paliwowa. kolejną zabawą była kabloteka (wiązka robiona od podstaw)webasto oraz podanie sygnału do climatronica i zasilenie wentylatora nagrzewnicy. pełen sukces już po testach teraz zima mi nie straszna!!!!Czas pracy ok.2 popołudnia i 4 browarki hihi!!!
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz
Zmieniony filtr paliwa.
Odpowiedz
Obszyłem kierownice,mieszek i gałke zmiany biegów. Umyłem szarika i wypolerowałem Kierownica wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f420...76f23.html
Odpowiedz
(30-10-2013, 00:08)patryk199112 napisał(a): Obszyłem kierownice,mieszek i gałke zmiany biegów. Umyłem szarika i wypolerowałem Kierownica wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f420...76f23.html

Staranna robota Kolego. Niech służy długo i szczęśliwie!
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości