Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
(05-10-2013, 07:04)wesol napisał(a):
(04-10-2013, 23:37)marqss napisał(a): Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.

Wysłałem do nich moje półosie i podporę. Wróciły te same sztuki (miałem zaznaczone) z wymienionymi elementami które były zużyte. Na podporze został wykonany nowy wielowypust. O Motomax'ie słyszałem i czytałem (nie tylko na naszym forum) dobre opinie.

Co do tego, że ktoś się sparzył na Motomax'ie to myślę, że każdemu może się zdarzyć bubul.

Lepiej zrobić półosie w Motomax'ie niż zakładać jakieś podróby z All....o, kumpel do Galaxy zakładał już kilka razy takie półosie i podpory. Robi to średnio co pól roku bo nie wytrzymują więcej niż 20tyś km.
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz




Hmm, wczoraj wizyta na myjni, polerka ręczna ( wykonana własnoręcznie), na dziś planów brak a jutro planuję pranie tapicerki.
Odpowiedz
Przeglądnąlem zawieszenie ( przód + tył ) w poszukiwaniu wszelkich luzów i nieprawidłowości ale mimo usilnych starań nic nie znalazłem Smile
Odpowiedz
(05-10-2013, 07:04)wesol napisał(a):
(04-10-2013, 23:37)marqss napisał(a): Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.

Regenerują polosie oryginalne - "wzmacniają" je ( dają dłuższy "frez" ). ok. 2 lata temu jak jeszcze nie było tyle zamienników na alledrogo i innych chińskich wynalazków to była jedna z nielicznych firm które były naprawdę polecane przez tunerów - czy też ludzi którzy w tym siedzą.
Sam tam dawałem półoś 2 lata temu. Śmiga idealnie, ostatnio sprawdzałem - zero luzów. Auto niuton i moc w sygn.
Znajomy robił też tam ok rok temu i wszystko malina. Tylko jemu jego regenerowali. A ja nie mogłem nie mieć auta więc kupiłem "ich" zregenerowaną i wysłałem swoją uszkodzoną.

A co do tematu to kupiłem śmieszny wynalazek elm 327 http://www.reach-star.com/images/2013pro...V1.5-1.jpg

np. Na androida - do tego uchwyt do telefonu bo tak to siedziała nawigacja, i się trochę pobawię ciekawy jestem co i jak to będzie pokazywało ;-)
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Dziś przegląd Smile Bez zarzutów.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz




(10-10-2013, 00:50)__ArroW__ napisał(a): Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin

Napisz co i jak i mnie słabo ściąga
Odpowiedz
(11-10-2013, 22:42)maj0nez napisał(a):
(10-10-2013, 00:50)__ArroW__ napisał(a): Założyłem dodatkowy wzmacniacz antenowy zasilany 12V co by radio mocniej ściągało, jakoś mnie nie zadawalało dotychczas Big Grin

Napisz co i jak i mnie słabo ściąga

http://allegro.pl/samochodowy-wzmacniacz...87047.html

taki dokładnie wrzuciłem, montaż banalny, wtyk do gniazda antenowego drugi do radia, a czerwony przewód pod + np z kostki do radia i po problemie Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
ja nie słucham radia,tam samo gó.wno leci,sam sobie właczam mp3 jakie chce posłuchać. A taki wzmacniacz gdzieś mi leży nie potrzebny.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
kilka dni temu przegląd a dziś tanken do pełna-360zł
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości