Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki
#1
Witam,

Czy zna ktoś może we Wrocławiu jakiś solidny zakład zajmujący się praniem foteli, czyszczeniem tapicerki i ogólnie wnętrza ? Niby większość myjek oferuje takie usługi ale chciałbym kogoś sprawdzonego co nie zrobi gnoju w aucie i nie zniszczy wnętrza.

pozdrawiam
Odpowiedz




#2
Polecam tobie zrobić to samemu.Raz w roku piorę wszystko w aucie pożyczam odkurzacz piorący ze sklepu Komfort za 1 zeta tylko jest jedno ale musisz kupić środek piorący od nich za 50zł koncentrat.Wystarcza mi na auto i dywany w domu na trzech piętrach.Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Ja też piorę sam, ale starcza mi Nielsen Nap Low Foam, miska z ciepłą wodą, gąbka (taka jak do naczyń) i ścierka. W tygodniu wyprałem jeden słonecznik i naprawdę jest różnica - także polecam spróbować.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#4
(13-05-2013, 10:08)Duke258 napisał(a): Polecam tobie zrobić to samemu.Raz w roku piorę wszystko w aucie pożyczam odkurzacz piorący ze sklepu Komfort za 1 zeta tylko jest jedno ale musisz kupić środek piorący od nich za 50zł koncentrat.Wystarcza mi na auto i dywany w domu na trzech piętrach.Pozdrawiam.

kiedyś myślałem o tym tylko czy tym odkurzaczem boczki i podsufitkę też da się opędzić i nie zniszczyć ?

Odpowiedz
#5
(13-05-2013, 15:15)sharan_maksa napisał(a):
(13-05-2013, 10:08)Duke258 napisał(a): Polecam tobie zrobić to samemu.Raz w roku piorę wszystko w aucie pożyczam odkurzacz piorący ze sklepu Komfort za 1 zeta tylko jest jedno ale musisz kupić środek piorący od nich za 50zł koncentrat.Wystarcza mi na auto i dywany w domu na trzech piętrach.Pozdrawiam.

kiedyś myślałem o tym tylko czy tym odkurzaczem boczki i podsufitkę też da się opędzić i nie zniszczyć ?

Spokojnie da radę, firmy które piorą tapicery to myślisz jak robią. Albo piorącym, albo pianownicą nanoszą preparat na tapicerę, a odkurzaczem który może wciągać wodę odciągają to.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#6
Od siebie dodam , że do skóry można zastosować też krem Nivea.Wcieramy delikatnie i zostawiamy najlepiej na noc a potem czystą szmatką wycieramy.Skóra będzie miękka i nabierze koloru.
Odpowiedz




#7
pranie podsufitówki ?? głupota, chyba, że namiot chcecie bo jest klejona Smile
Odpowiedz
#8
(17-09-2013, 12:15)M!R@S napisał(a): pranie podsufitówki ?? głupota, chyba, że namiot chcecie bo jest klejona Smile

Jakoś nie mam namiotu, tylko czystszy materiał Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#9
605480955 Witkowski, polecam
Odpowiedz
#10
serio, podsufitówki się nie pierze, naprawdę ciesz się, że się nie odkleił Wink no i to zwłaszcza w VW ;] Wiem co mówię bo się tym zajmuję praktycznie na codzień Smile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pranie w Warszawie Czerwony 16 6,198 09-10-2018, 20:25
Ostatni post: kerad
  Specyfiki do czyszczenia wnętrza skimir 8 5,365 05-12-2013, 12:16
Ostatni post: dmusek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości