Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
(30-08-2013, 16:23)wesol napisał(a):
(30-08-2013, 13:01)Scrappy napisał(a): Pociągnięty nowy kabel do anteny CB, kupiłem 7m i jeszcze kawałek uciąłem.

Kabel od CB ma scisle okreslona- dobrana dlugość. JEgo sie nie tnie i nie przedluza tak na pałe. Jest poprostu zestojony razem z anteną.

A co wi-fi miedzy antena a radiem mialem sobie zrobic? Przy mojej antenie oryginalnie jest 3m kabla. Mi poszlo 6-6,5m. A chyba lepiej pociagnac caly kabel nowy niz kombinowac z jakimis przedluzaczami. Antene zestroje, tylko przy okazji wizyty w Legnicy, bo tam najblizej mnie chyba stroja, a nie bede specjalnie gnał.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Wspomnialem o tym bo wiele osob sobie przedluza czy tnie kabel ten dowolnie. Niestety kabel ten jest zestrojony z cewka anteny. To czy go przedluzasz na zlaczki czy dajesz nowy to nie ma kompletnie znaczenia. Wazne by byl dostrojony bo inaczej bedzie lipa.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Umyty silnik, zeby znalezc gdzie sie olej saczy i wyciagnalem kopyto dzika (kolo kielicha prawego) i kosc zza pompy wtryskowej
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Ciekawe skarby!!Smile
Może byś kostkę toaletową powiesił bo kuny lubią przewody gumowe jeszcze podgryzać..
A swoją drogą to;dziki mają kopyta???Idea
Odpowiedz
wymiana łącznika stabilizatora, naprawa wlacznika stopu, przyklejenie listwy na drzwiach, wymiana wezyka od dv,
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
(31-08-2013, 21:27)wojci napisał(a): wymiana łącznika stabilizatora, naprawa wlacznika stopu, przyklejenie listwy na drzwiach, wymiana wezyka od dv,

Czym przyklejałeś ? Ja mam 3 listwy do naklejenia po lakierowaniu, ale tanie taśmy dwustronne nie dają rady. A dobre 3M potrafi kosztować ponad 120 zł, nie wiem czy warto.

Ja dzisiaj wymieniłem filtr przeciwpyłkowy z węglem aktywnym.
Odpowiedz




kumpel polecał taśmę do luster on taka kleil i ma 3 lata spokoju. ja kupiłem w Leroy Merlin taśmę do połączeń na zewnątrz elementow budowlanych i motoryzacyjnych, za 5m zapłaciłem ok 20 zł przed naklejeniem lekko podgrzalem opalarka, mocno się na razie trzyma
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
Witam. Dobrym rozwiązaniem jest też zastosowanie kleju do szkła . Trzyma jak cholera . Dobry zwłaszcza jak listwy są trochę pokrzywione.
Odpowiedz
Ja mam taśmę do listew drzwiowych. W motoryzacyjnym chyba 8zł/rolka. Jak drzwi wymienię, to powiem jak się sprawdza, bo w nowych mam listwę w kolor i muszę wymienić.
[Obrazek: t1.jpg]
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Scrappy nie polecam ! Naklejałem sb listwę , na tym wystarczy jak mi słonko przygrzało listwa cała odeszła, tak samo z myciem pod ciśnieniem. Nakleiem klejem do szyb i jest ok.
Wymieniłem na nowe wygłuszenie Maski, i mikrogume na silniku. Rzeczy z ASO.
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości