Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Kiedy ja będę miał czas, żeby tak dbać o lakier u mnie....Smile czarny jest ładny jak jest wypucowanySmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Kupiona i założona nowa kratka środkowa Smile

[Obrazek: 6fjk.th.jpg]

Cena to jedyne 38zł z groszami
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
a mój udał się do spa elektronicznego na wymianę wiązek w przednich drzwiach Smile bo szaleństwo było z zamkami i szybami Tongue
Odpowiedz
Założona płyta pod silnik, wymieniona rura ssąca turbo ( w starej popękane uszy), naprawiona wiązka w lewych tylnych drzwiach, zamontowane oryginalne radio ford (prosty kaseciak wystarczy, że gra Smile ), podłączone CB (pozostało przymocować uchwyt do fotela kierowcy),założone kratki w zderzak, wymieniony uchwyt na napoje na tunelu , oraz mocowanie daszka przeciwsłonecznego pasażera. Założona dźwigienka otwierania maski (w atrapie). Ustawiona przednia geometria. Umyte i posprzątane.
Odpowiedz
wymieniono oleje, filtry, i mechnizm wycieraczek wyczyszczony Wink

i dalej do przodu koła się kręca Wink
Odpowiedz
Wymieniony zacisk tylni z lewej strony + gruntowne odpowietrzenie. Regeneracja na nic sie zdała - wżery na ośce od ręcznego i lał płynem...
Odpowiedz




Pociągnięty nowy kabel do anteny CB, kupiłem 7m i jeszcze kawałek uciąłem. Kabel idzie z tylnego lewego rogu dachu, po słupku do lewego boczku, pod boczzkiem, w progach (tam gdzie wężyk do spryskiwacza), nad nogami kierowcy (zaczepiony o coś, żeby nie spadł i do radia.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Zrobione 4600km w 3 tygodnieUndecided.Wymieniony olej,płyn hamulcowy,filtry,termostat nagrzewnicy .Przegląd klimy.ozonowanie i sprawdzenie szczelności.Założone CB Harry3 i antenka na relingu Sirio Carbonium
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
(30-08-2013, 13:01)Scrappy napisał(a): Pociągnięty nowy kabel do anteny CB, kupiłem 7m i jeszcze kawałek uciąłem.

Kabel od CB ma scisle okreslona- dobrana dlugość. JEgo sie nie tnie i nie przedluza tak na pałe. Jest poprostu zestojony razem z anteną.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Mógł uciąć o ile dostroił potem antenę.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości