Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Polerowane sama pasta bez wcześniejszej obróbki na mokro 2500 ? Jak tak to wyszlo nawet spoko
Odpowiedz




Czapki z głów!
Naprawdę dobrze to wyszło.
Foty z klamką robią wrażenie.

Niech Ci się jeździ jak najdłużej i nie brudzi! Big Grin
Odpowiedz
Galanto wyszloCool
Odpowiedz
(22-05-2013, 21:11)piwek86 napisał(a): Polerowane sama pasta bez wcześniejszej obróbki na mokro 2500 ? Jak tak to wyszlo nawet spoko

Samą pastą ( Meguiar's Ultimate Compound ). Powiem że ta pasta jest GENIALNA. Była to moja pierwsza mechaniczna polerka samochodu. W prawdzie trochę czytałem jednak nie miałem doświadczenia ( dlatego tez wybrałem tą pastę bo słyszałem że nią się nie da zepsuć niczego a efekt jest super ).
No i mogę powiedzieć że zgadzam się w 100%. Nakładasz pastę i wypracowujesz w element potem polerka Microfibrą i jak efekt zadowala to dalej lecimy, jak nie to jeszcze raz to samo.
Tam gdzie miałem jakieś rysy to dłużej polerowałem w miejscu i lakier jest idealny a rys nie ma (została tam jedna czy dwie ale to głębsze gdzie polerka nic nie zdziała ).
Co lepsze zero nowych "rys" nic nie zepsute itd ( jak by to miało / mogło mieć miejsce z pastami np. najpierw ściernymi potem pół ściernymi i lekko do wykończenia itd ).
A efekt prawdę mówiąc zaje*isty auto jak nowe :-)
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Wczoraj zakupiona felga stalowa z oponą na dojazd, od razu podwieszona i miejmy nadzieję, że szybko się nie przyda Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
piotto0 rabat w ASO 20% - 640 zł , 15% - 680 zl, normalna cena 820 zł. mienie się po wielkich bulach udało za 640 zł , 15% mam bez problemu.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




(22-05-2013, 21:11)piwek86 napisał(a): Polerowane sama pasta bez wcześniejszej obróbki na mokro 2500 ? Jak tak to wyszlo nawet spoko
Papierkami jedzie się tylko tam gdzie są głębsze rysy, albo jak chce się morkę usunąć (skórka pomarańczy), normalnie starcza sama pasta.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Zmieniłem resztę żarówek w środku na LEDy i przy okazji spaliłem bezpiecznik nr 53 Big Grin
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
Wyprane dywaniki częśc tylna. Mam go już pół roku, przelatałem 9300km, prócz wymiany łącznika stabilizatora i kaprysnej klimy jest git Big Grin
A to fotka z kiedyś Big Grin
http://pics.tinypic.pl/i/00390/1444hxfzkwzt.jpg
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
Świetnie te dywaniki Ci wyszły na zdjęciu... Big Grin

A tak poważniej: to felgi są (na to wygląda) czy dekle? Wygląda dobrze.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości