Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Jeszcze co Ci mogę doradzić, to zaopatrz się w mniejsze pady, bo na niektórych elementach ciężko dojść takim dużym Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Dziś wreszcie kupiłem i założyłem nowe buciki do mojego szakira. zdjęcia będą w galerii nasze auta jak zrobie po umyciu.
VW Sharan 2002r. 1.9TDI AUY 116KM/140KM, wyposażenie Highline
Odpowiedz
Ale mnie Sharan wkurzył!!! W poniedziałek pospawał mi gośc tą rurke co jest za sterownikiem wentylatorów i nabił klime - wszystko cycuś, chłodzi miodzio, ale żeby nie było za kolorowo to dziś klima sie załączyła ale powietrze takie sobie leci z nawiewów, więc stop - macha w górę - wąż od sprężarki do chłodnicy gorący że go ręce nie utrzymam a ten od chłodnicy do parownika - ciepły a powinien być lodowaty. No to VAGa podpiąłem - błąd sterownika który mi wywala od początku, no ale czort z nim. Patrze dokładnie pod maskę a tam wyciek czynnika na tej rurce grubej co idzie do parownika od chłodnicy.. wrrrrrr.... znów grzebanie przy nim Tongue
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
dzis rozbieram miedzy dzwiami kable.
Odpowiedz
wczoraj wymieniony kompletny rozrząd
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
(18-05-2013, 21:24)marcyb3 napisał(a): wczoraj wymieniony kompletny rozrząd

Możesz podać orientacyjne choćby ceny? Też mnie czeka wkrótce.

Odpowiedz




ja zapłaciłem za pompe wody,pasek i rolki 430zł.pasek z conitech,rolki z INA,a pompa denzo,bo hydraulicznego napinacza nie wymieniałem
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
Dzisiaj polerka samochodu ( Pasta Megs UC + Polerka + Pad gąbka "średni" żółty) - Robiłem to na "szybkiego" nie znikły wszystkie mikro ryski itd ale różnica i tak jest ogromna. Potem jak będzie więcej czasu to będę dopracowywał każdy element po kolei.
Jak teraz przeleciałem część samochodu to tam gdzie zrobione - to widać faktycznie czarny lakier a tam gdzie jeszcze nie to taki jak by matowy... Po polerce już myślę sobie jak ja mogłem jeździć takim matowym autem Big Grin

Fotki( Błotnik + lusterko zrobione - nie ma efektu "lini" bo nic nie oklejałem i na drzwi wjechałem trochę też - ale ogólnie widać różnicę pomiędzy stroną (lewa - prawa)
[Obrazek: QtHJOwWl.jpg]

Kawałek auta przed:
[Obrazek: SE6tbOnl.jpg]
I po:
[Obrazek: LOTrNY9l.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
WOW ... niezła robota.
Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
Odpowiedz
Dzisiaj wypolerowany dach + drugi raz "dokładniej" wypolerowana reszta samochodu poza przodem bo wczoraj był zrobiony dokładnie.
Efekt ... świetny ! Nie spodziewałem się aż takiego efektu. Po części mogę podziękować koledze Scrappy za "motywację" ( poprzez zwrócenie uwagi że są "swirle" na lakierze i stwierdzenie, że średnio to wygląda Big Grin ) dzięki temu się wziąłem za to szybciej i powiem że naprawdę warto.
Kupiony również szampon Meguiar's Gold Glass Car Wash Shampoo&Conditioner 1893ml.

Tutaj jeszcze fotki z porównania klamki od kierowcy przed i po polerce.

[Obrazek: 2433eAql.jpg]

I po... Smile
[Obrazek: 7q5joNrl.jpg]

[Obrazek: eyIF2ljl.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości