Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gość w aucie ;-)
#1
chyba już dłuższy czas jesteśmy ze sobą...

[Obrazek: e253abd25349.jpg]

[Obrazek: 38ee94057737.jpg]
Odpowiedz




#2
Czym go karmisz ? Smile

Ma jakieś imię ?

Ogólnie to fajny Smile
Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz
#3
Coś czytałem kiedyś, że w BMW chyba E46 (nie pamiętam dokładnie) był problem właśnie że jak się zostawiło otwarty bagażnik to wlatywały jakieś brudy i owady do lampy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#4
Dobre moj kolega w Szatanie pod maska trzymal Kune niestety nie zdazylismy zrobic jej zdjecia uciekajac wpadla w pasek i narobila troche szkod Undecided
Odpowiedz
#5
(24-04-2013, 21:58)kaskader napisał(a): Dobre moj kolega w Szatanie pod maska trzymal Kune niestety nie zdazylismy zrobic jej zdjecia uciekajac wpadla w pasek i narobila troche szkod Undecided

Ja przed przeprowadzką zawsze trzymałem w garażu. Raz zostawiłem pod blokiem, rano wsiadam i nie ma prędkościomierza, szarpie i nie działa podświetlenie zapalniczki. Okazało się że mi przegryzła dwa kable od czujnika prędkości i jeden od podświetlenia Sad
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#6
Słuchajcie, a jak to Rdza zdechnięta z przejedzenia?

A kunę albo innego gryzonia miał poprzedni właściciel mojego autka. Na szczęście wcięła tylko kawałek wykładziny pod maską. Gość, który sprzedawał, wcisnął mi kit, że dziurę w wykładzinie zrobił Karcherem przy myciu silnika, a ja łyknąłem tę wersję jak dziecko... Dopiero potem zobaczyłem ślady pazurów. Smile
Odpowiedz




#7
Mi raz kuna czy inne dziadostwo kawałek chleba zostawiła na osłonie silnika ... chyba żebym głodny nie był. Kupiłem jakiś Niemiecki odstraszacz który sobie "chodzi" od 1,5 roku - i jak na razie spokój
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
#8
Czerwony, planujesz powiększyć hodowlę? Może na młodych coś zarobisz Smile
Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz
#9
(27-04-2013, 12:36)G.T. napisał(a): Czerwony, planujesz powiększyć hodowlę? Może na młodych coś zarobisz Smile

No nie chce się jakoś ten pupil mnożyć... tylko leży kopytami do góry leń jeden. A poza tym, to samotny jest i nie ma sobie z kim pożycia ułożyć. Chyba go zaproszę na świeże powietrze po obiadku.
Odpowiedz
#10
Po majówce chyba się rozstałeś ze stworemSmile ?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sposób na komórkę w aucie bamber 11 5,338 15-04-2014, 13:23
Ostatni post: marcyb3
  Dyskusje o motoryzacji Wołga i olej w aucie plsmart0 4 4,132 27-08-2011, 01:00
Ostatni post: plsmart0

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości