Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Witam. Wczoraj uruchomiłem tylne ogrzewanie dodatkowe, i rozebrałem pompke wody aby szczoteczki weglowe wymienic.
VW Sharan 2002r. 1.9TDI AUY 116KM/140KM, wyposażenie Highline
Odpowiedz




m-blue ja miałem mały odprysk i udało się zamaskować czernidłem do zderzaków.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
m-blue i znowu- mial byc ten sharan taki ideal a tu takie cyrki- rdza/utlenianie sie. To chyba standard z tym ze u jednego w wieksyzm wydaniu u inego w mniejszym.
Co do silnikow to akutar w PL sa robione wszystkie tdi poza 2.5. Tak wiec...
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Umyłem alusy. W tym tygodniu myślę że zdążę już założyć Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(07-04-2013, 09:14)wesol napisał(a): m-blue i znowu- mial byc ten sharan taki ideal a tu takie cyrki- rdza/utlenianie sie. To chyba standard z tym ze u jednego w wieksyzm wydaniu u inego w mniejszym.
Co do silnikow to akutar w PL sa robione wszystkie tdi poza 2.5. Tak wiec...

No widzę, że zapadłem CI w pamięciSmile) co do auta, to na 100% to tylko śmierć i podatki..Smile co do sprawy - reszta tylko zwiększa prawdopodobieństwo, że nie będzie aż tak źleSmile

A reasumując, to się pochwalę, w zasadzie nie zrobiłem w sharanie, ale dla sharana - jeden problem mniej na głowie, więcej czasu dla nowego nabytku - sprzedałem dzisiaj poprzednie autoBig Grin Big Grin Big Grin combo ma nowego właściciela...Smile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
ten dysk to w sharanie jest??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




po 12 h w pracy miałem nocke od 18 do 6 rana pospałem ze 3 h i biegiem do garażu bo szkoda czasu na spanie Smile czwartek piątek poszły podkłady na dach pierw reaktywny na to akrylowy dziś był szlif 1200 na mokro 5 h szlifowania Sad jutro baza i lakier Smile
Odpowiedz
(10-04-2013, 21:10)piwek86 napisał(a): po 12 h w pracy miałem nocke od 18 do 6 rana pospałem ze 3 h i biegiem do garażu bo szkoda czasu na spanie Smile czwartek piątek poszły podkłady na dach pierw reaktywny na to akrylowy dziś był szlif 1200 na mokro 5 h szlifowania Sad jutro baza i lakier Smile

Jak skończysz już sharika to pokażesz jak wyszedł? Bo z tego co pisałeś to grube rzeczy planowałeś.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Dziś zrobiłem wreszcie hamulec ręczny, tzn wymiana linek hamulca.
VW Sharan 2002r. 1.9TDI AUY 116KM/140KM, wyposażenie Highline
Odpowiedz
umyta szarancza.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości